Jacek Jelonek. Kim jest nowy uczestnik "Tańca z Gwiazdami"? Jego zawód zaskakuje

Jacek Jelonek znany jako "Prince Charming" zostanie nowym uczestnikiem "Tańca z Gwiazdami". Model będzie pląsał na parkiecie, a ciekawostką jest to, że w parze z mężczyzną.

Więcej bieżących informacji na Gazeta.pl

Polsatowski "Taniec z Gwiazdami" ogłosił już nowych uczestników, jednym z nich będzie Jacek Jelonek. Nie każdy wie, że znany model jest z wykształcenia architektem krajobrazu, dał się jednak poznać widzom "Prince Charming" jako książę poszukujący drugiej połówki. Formuła programu pierwszego gejowskiego reality-show zakładała znalezienie partnera wśród 13 jego uczestników.

Zobacz wideo

Jacek Jelonek i jego modowa kariera

Przystojny 35-letni brunet urodził się 19 grudnia 1986 roku. Pochodzi z Mazur, a z wykształcenia jest architektem krajobrazu, natomiast rozpoznawalność przyniosło mu zupełnie inne zajęcie. Od lat znany jest bardziej w branży modowej, pracował dla prestiżowych magazynów na całym świecie. Współpracował z Mario Testino dla "Vogue Espana", gdzie pojawiał się u boku znanych modelek min. Evy Herzigovej. Aktywnie pokazuje się na Instagramie, gdzie zamieszcza zdjęcia również ze swojego życia prywatnego. Towarzyszący mu na nich Oliwier to właśnie wybraniec z "Prince Charming", bo program, oprócz popularności, dał Jelonkowi również to, czego tam szukał, czyli miłość. Kocha podróże i pasjonuje się jeździectwem, a już jesienią model będzie mógł spróbować swych sił także w tańcu. Model pojawi się w 13. edycji formatu "Taniec z Gwiazdami", gdzie będzie tańczył w parze z mężczyzną. Kto będzie mu partnerował w staraniach o Kryształową Kulę, przekonamy się niebawem.

Więcej o: