Klaudia El Dursi straciła kilka tysięcy złotych. Teraz przestrzega fanów. "Nie bierzcie przykładu ze mnie"

Klaudia El Dursi zamieściła ostatnio na Instagramie przestrogę dla fanów. Modelka poradziła, by nie zabierać telefonu na tor gokartowy. Jej smartfon jest w opłakanym stanie.

Od kilku lat Klaudia El Dursi robi karierę w polskim show-biznesie. Modelka została zauważona dzięki udziałowi w programie "Top Model". Niedługo później celebrytka została gospodynią polskiej edycji "Hotelu Paradise". Prowadząca reality show spełnia się również w życiu. Gwiazda jest mamą dwóch synów: Dawida i Jasia. Ostatnio zabrała młodszą pociechę na tor gokartowy. Niestety, zabawa nie skończyła się najlepiej. W wyniku szaleństw za kierownicą ucierpiał telefon prezenterki.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi narzeka na dzieci

Klaudia El Dursi straciła kilka tysięcy złotych. Teraz przestrzega fanów. "Nie bierzcie przykładu ze mnie"

Klaudia El Dursi zgromadziła na Instagramie ponad 800 tysięcy fanów. Ostatnio modelka zabrała syna na gokarty. Zdjęciami pochwaliła się w sieci. Niestety, podczas szaleństw na torze celebrytce wypadł z kieszeni telefon. Urządzenie uległo znacznemu uszkodzeniu. Gospodyni "Hotelu Paradise" postanowiła ostrzec internautów, aby nie powielali jej błędów.

Miała być fajna zabawa, a wyszła droga sprawa. Nie bierzcie przykładu ze mnie i na takie atrakcje telefon zostawcie. Niestety mój wyleciał z kieszeni i przejechało po nim stado gokartów - przestrzegała celebrytka.
 

W komentarzach fani zwrócili uwagę na to, że modelka, pomimo straty kilku tysięcy złotych, zachowuje dobry humor.

Ale najważniejsze, że na zdjęciu jesteś uśmiechnięta…
Telefon zepsuty, a ty jaka szczęśliwa.
Najważniejsze, że była dobra zabawa, telefon rzecz nabyta. Wasze uśmiech są cenniejsze niż ten telefon - pisali internauci.

Myślicie, że Klaudia El Dursi faktycznie nie przejęła się stratą drogiego telefonu?

Więcej o: