Magdalena Schejbal gorzko o problemach w rodzinie. "Prawie codziennie się kłócimy"

Magdalena Schejbal opowiedziała o trudnej relacji z partnerem, Sławomirem Ziębą-Drzymalskim. Aktorka ma wybuchowy charakter, co może być przyczyną częstych spięć.

Magdalena Schejbal od 14 lat jest związana ze Sławomirem Ziębą-Drzymalskim. Aktorka z tego powodu często bywa na Podhalu, ponieważ stamtąd pochodzi jej partner. Niestety, poruszanie się między Warszawą a Zakopanem wiąże się z ciągłym życiem na walizkach, które może być problematyczne dla pary. Teraz Magdalena Schejbal przyznała, że na stałe mieszka w stolicy. W jej związku jednak często zdarzają się perturbacje.

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska komentuje plotki na temat rozstania ze Zdrójkowskim. „Uważam to za lekką dziecinadę"

Magdalena Schejbal szczerze o miłosnej relacji. Nie zawsze jest kolorowo

Aktorka nie ukrywa miłości do partnera z Podhala, Sławomira Zięby-Drzymalskiego. Kocha też teatr, który w pewnym momencie zaczął być dla niej azylem.

Dom, który kocham nad życie! Udało mi się tu znaleźć swoje miejsce, mieć swoją garderobę, a w niej własne krzesełko. Teatr jest dla mnie szalenie ważny, ale nie mniej ważny jest fakt, że mam tam swoje miejsce - powiedziała w wywiadzie dla "Życia na gorąco".

Później opowiedziała o związku na odległość, który dla nie był dla pary najlepszym rozwiązaniem. Niestety, partner Schejbal bardzo kocha góry i rodzinne strony, a ona chce mieszkać w Warszawie, gdzie ma pracę i bliską rodzinę. W razie kłopotów zawsze może liczyć na ukochanego ojca, Jerzego Schejbala. Problemem jest też charakter aktorki. Magdalena Schejbal ma świadomość, że artystyczne życie i wybuchowy temperament nie pomagają jej związkowi. 

Chciałabym niejednokrotnie wszystko wykrzyczeć i trzasnąć drzwiami. Patrzę jednak na Sławka, dwójkę dzieciaków i się uspokajam. Tak! Prawie codziennie się kłócimy - podkreśliła w rozmowie z tygodnikiem.

Przypomnijmy, że aktorka ma dwoje dzieci. W 2009 roku urodziła syna Ignacego. Ojcem chłopca jest Michał Rogoziński. W 2011 roku Schejbal i Sławomir Ziębą-Drzymalski doczekali się córki Anieli. Myślicie, że aktorce uda się zażegnać problemy w związku?

Więcej o: