Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz chwalą się sesją ślubną. Fankę zdziwiła fryzura panny młodej. "Podziwiam"

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wzięli ślub. Nowożeńcy pochwalili się w mediach społecznościowych efektami sesji zdjęciowej.

Bądź na bieżąco. Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pobrali się 25 czerwca 2022 roku w niewielkiej miejscowości pod Nowym Sączem. Niedługo po tym podzielili się z fanami pierwszymi zdjęciami z tego wyjątkowego dnia, a niecały tydzień później efektami ślubnej sesji zdjęciowej. W tak romantycznym wydaniu ich jeszcze nie widzieliście. 

Zobacz wideo Jan Dąbrowski pyta Sylwię Przybysz i swoją córkę o opinie na temat koszulki od Ekipy Friza

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz pokazali zdjęcia ze ślubu

Przybysz w dodanym przez siebie materiale zachwyca się efektami sesji zdjęciowej i chwali jej autorkę, Martę Łabuz. Z wpisu influencerki dowiadujemy się, że jej suknia ślubna została zaprojektowana przez Violę Piekut. Para na zdjęciach wygląda na bardzo szczęśliwą. Zakochani pozują na tle górskiego krajobrazu, całując i trzymając się za ręce.

Wczoraj sesja, dziś dostajemy gotowy materiał! Fotografka Marta Łabuz najlepsza. Zdjęcia mamy takie piękne, że chce dodać wszystkie na raz. Zobaczcie tę piękną suknię od Violi Piekut. Magia! - napisała Przybysz.
 

Zdjęcia zachwyciły obserwatorów pary. Większość z nich przyznaje, że Przybysz i Dąbrowski wyglądają obłędnie, a fotografie wyszły niezwykle romantycznie. Jedna z komentujących zwróciła również uwagę na rozpuszczone włosy Sylwii. Dodała, że podziwia gwiazdę za taki wybór fryzury - najpewniej mając na względzie panujące w Polsce upały.

Para jak z obrazka!
Jakie cudowne i romantycznie są te zdjęcia, nie mogę się napatrzeć na was! Szczęścia na nowej drodze życia kochani, dbajcie o siebie.
Podziwiam, że chciałaś mieć rozpuszczone włosy - dodała fanka.

Jak podobają wam się ślubne zdjęcia nowożeńców?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.