Małgorzata Rozenek kupiła dom, w którym mieszkała inna gwiazda! "Zbudowany i zaprojektowany przeze mnie"

Małgorzata Rozenek z rodziną przeprowadziła się do nowego domu. Jak się okazuje, wcześniej willę pod Warszawą zamieszkiwała inna sławna para.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Dwa dni temu Małgorzata Rozenek poinformowała fanów, że w końcu przeprowadziła się do nowego domu w Konstancinie pod Warszawą. Chociaż decyzja o nowym lokum zapadła wiele miesięcy temu, ze względu na kwestie prawne wraz z Radosławem Majdanem musieli chwilę poczekać z przenosinami. Wszelkie formalności zostały jednak pomyślnie zakończone i od wczoraj na profilu celebrytki regularnie pojawiają się relacje z nowej willi. Jak się okazuje, wcześniej dom zamieszkiwała inna sławna para.

Zobacz wideo "Boski" strój kąpielowy Małgorzaty Rozenek-Majdan

Kto wcześniej mieszkał w willi Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana?

Po publikacji przez Małgorzatę Rozenek pierwszych zdjęć w nowym miejscu zamieszkania, czujni fani szybko wyłapali, że wnętrza wydają się dziwnie znajome. Sprawę postanowił zbadać Kozaczek, który potwierdził, iż rzeczywiście wcześniej zamieszkiwał go restaurator Wojciech Modest Amaro z rodziną. 

Agnieszka Amaro przyznała w rozmowie z serwisem, że rok temu wyprowadzili się z posiadłości:

Dom, w którym mieszka Małgosia, był zbudowany i zaprojektowany przeze mnie. Rok temu go sprzedaliśmy, a nowy właściciel go wynajął. Mieszkaliśmy tam kilka lat.

Porównując zdjęcia z profilu Małgorzaty Rozenek i Agnieszki Amaro, które znajdziecie w naszej galerii na górze artykułu, nie trudno zauważyć, że przedstawiają one te same wnętrza z charakterystycznymi dużymi oknami czy czarno-białymi schodami.

Jesteście ciekawi, jak żona piłkarza urządzi nowy dom?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.