Agata Duda doceniona za granicą. "Podoba mi się jej suknia". Jednak internauci... nie wiedzą, kim jest

Prezydent Andrzej Duda wraz z żoną odwiedzili Madryt, gdzie spotkali się z królem Hiszpanii i królową Letizią. Zagraniczne internautki doceniły stylizację Agaty Dudy oraz zachwycają się suknią, którą wybrała na tę okazję.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

W dniach 28-30 czerwca w Madrycie odbywa się szczyt NATO, w którym głowy państw członkowskich ustalają strategię działania w sprawie Rosji. Dzień przed rozpoczęciem obrad hiszpański król Filip VI i jego małżonka królowa Letizia przyjęli na uroczystej kolacji liderów państw, w tym polską parę prezydencką, Andrzeja Dudę z żoną. Po tym, jak zdjęcia z tego wieczoru obiegły media, w zagranicznych źródłach wiele internautek wyraziło aprobatę dla stylizacji, w której zaprezentowała się Agata Duda

Zobacz wideo Najgłośniejsze konflikty polskich gwiazd. Żył nimi cały show-biznes

Spotkanie królowej Letizii i Agaty Dudy. Kreacja polskiej pierwszej damy komplementowana w zagranicznych mediach

Królowa Letizia uważana jest za ikonę mody. Perfekcyjnie potrafi łączyć najwyższej klasy elegancję z odrobiną szaleństwa i kreatywności. Podczas wspomnianej kolacji ubrana była w czarną sukienkę z tafty z dwoma dekoracyjnymi kokardami, którą przewiązała w talii cienkim paskiem. Całą stylizację dopełniały czarne sandałki na szpilce i delikatna biżuteria

Królowa Letizia, król Filip VI, Andrzej Duda i Agata Kornhauser-DudaDuda spotkała się z Letizią. Minge oceniła ich kreacje. "Raczej się je zakrywa"

Uwagę zwróciła również stylizacja Agaty Dudy. Pierwsza dama wybrała na tę okazję długą pudrowo-różową sukienkę z asymetrycznym dekoltem i rozciętymi rękawami. Dopasowała do tego delikatną biżuterię, która świetnie współgrała ze srebrnym paskiem wszytym w talii. W zagranicznych mediach sporo internautek skomplementowało kreację żony prezydenta, jednak wielu nie wiedziało, kim ona jest.

 
Obie wyglądają cudownie.
Kim jest ta kobieta na ostatnim zdjęciu? Podoba mi się jej suknia.
Przepięknie.

Królowa Letizia i Agata Kornhauser-DudaAgata Duda spotkała się z królową Letizią

Podzielacie ich zachwyty?

Więcej o: