Mama Roberta Lewandowskiego znalazła miłość. Wiemy już, jak wygląda jej partner. "Życie zaczyna się po sześćdziesiątce"

Iwona Lewandowska od dwóch lat jest szczęśliwie zakochana. Teraz w mediach społecznościowych ukazały się zdjęcia mamy Roberta Lewandowskiego z partnerem.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl

Przez lata los nie oszczędzał Iwony Lewandowskiej. Mimo że jej syn zrobił międzynarodową karierę, w przeszłości bywało ciężko. Mąż Iwony Lewandowskiej, Krzysztof, zmarł w 2005 roku i od tego czasu musiała samotnie wychowywać dwójkę dzieci. Na miłość czekała przez kilkanaście lat, ale los się do niej uśmiechnął. 

Zobacz wideo Co połączyło Anię i Roberta? Historia miłości Lewandowskich

Iwona LewandowskaRobert Lewandowski podarował mamie luksusowy prezent. Teraz będą ze sobą jeszcze bliżej

Mama Roberta Lewandowskiego jest szczęśliwie zakochana

Do tej pory mama Roberta Lewandowskiego nie pokazywała się publicznie w towarzystwie nowego partnera. Wspólne zdjęcie Iwony Lewandowskiej z Jackiem pojawiło się jednak na Instagramie Marioli Bojarskiej-Ferenc.

Kochani, jak się okazuje, życie zaczyna się po 60-tce. To cudowne, by nadal cieszyć się życiem i miłością, mieć wokół siebie fantastycznych znajomych i przyjaciół. Wczoraj po rodzinnym party wpadłam z Rysiem do swoich przyjaciół (Iwony Lewandowskiej i Jacka - przyp. red.), by z całego serca uściskać ich z okazji celebrowania ich miłości. Dojrzali i wspaniali! Ps. Strój sportowy, bo myślałam, że to grill. Nie przeszkodziło mi to, by cudownie bawić się do rana. Liczą się ludzie. Kochani, cieszymy się z waszego szczęścia. Miłość jest w was. Kochamy was - wyznała Mariola Bojarska-Ferenc.
 

Wiemy, że mama Roberta Lewandowskiego jest związana z partnerem od dwóch lat. Wcześniej o Jacku opowiedziała na łamach "Przeglądu Sportowego". Okazało się, że jej ukochany jest rzeźbiarzem i niewiele wiedział o karierze sportowej jej syna.

Po 16 latach spotkałam fantastycznego człowieka. Ujął mnie tym, że choć wiedział, że jest taki piłkarz jak Robert Lewandowski, to nie miał pojęcia, gdzie gra. Jacek to artysta. Jest rzeźbiarzem, urządza ogrody, ma wiele pasji, ale nie ma wśród nich piłki nożnej. Dopiero przy mnie uczy się futbolu. Jacek prowadzi dom agroturystyczny, moja przyjaciółka siatkarka robiła tam imprezę urodzinową. On jako gospodarz nas przywitał, od razu coś poczuliśmy, wszystko szybko się potoczyło. Bardzo bym chciała, aby świat znów się otworzył, abym mogła pojechać z Jackiem na mecz - opowiedziała Iwona Lewandowska.

Wygląda na to, że mama Lewego znalazła miłość i z tego powodu wręcz promienieje ze szczęścia. Pozostaje nam tylko trzymać kciuki i życzyć powodzenia w związku. 

Iwona LewandowskaWiktory. Mama "Lewego" odbiera jego nagrodę. Mówi o dzieciach z Ukrainy, których uczy

Więcej o: