Joanna Opozda pozuje z rodziną. Cztery pokolenia na sielankowej fotografii

Joanna Opozda uwieczniła spotkanie w gronie najbliższych. U jej boku pozowała babcia, mama i ukochany syn. Na fotografię załapał się jeszcze jeden członek rodziny.

Więcej newsów dotyczących Joanny Opozdy znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Joanna Opozda przez ostatni rok zdobyła status jednej z najpopularniejszych celebrytek rodzimego show biznesu. Zainteresowanie mediów przyciągnął burzliwy związek z Antonim Królikowskim. Opozda, dzięki ciągle rosnącej liczbie instagramowych obserwatorów, zdobywa intratne współpracę, a na jej mediach społecznościowych pojawia się mnóstwo nowych publikacji. Ostatnio mama małego Vincenta dodała fotografię, do której pozuje w towarzystwie bliskich jej kobiet. Na zdjęciu nie zabrakło również ukochanego syna.

Zobacz wideo Joanna Opozda o nieprzespanych nocach, pomocy przy synu i stresie po ciąży

Joanna Opozda pozuje w towarzystwie najbliższych kobiet

Joanna Opozda upalny czerwcowy dzień spędzała w towarzystwie mamy i babci. Kobiety zdecydowały się uwiecznić wspólne chwile na zdjęciu. Powstałą fotografię aktorka opublikowała na Instagramie. Nasz wzrok przykuwa mama Opozdy, która przypomina raczej jej siostrę. Pięknie prezentuje się również babcia artystki, która pozuje z małym Vincentem w ramionach. Na zdjęciu nie zabrakło również pupila Joanny - suczki Marilyn.

Jak nietrudno się domyślić, wysoka temperatura nie sprzyjała rodzinnej sesji fotograficznej. Jak wspomniała Opozda w opisie, kobiety z małym Vincentem schroniły się przed upałem w domu już po pierwszym ujęciu.

Prababcia, babcia, mama i Vini. Marilyn, zawsze czujna, też się załapała. PS To nasze jedyne wspólne zdjęcie. Jest tak gorąco, że od razu musieliśmy schować się w domu.
 

Jak podobają wam się efekty tej spontanicznej sesji zdjęciowej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.