Powstaje film o życiu Magdy Gessler. Kogo możemy się spodziewać w obsadzie?

Magdę Gessler śmiało można nazwać królową stacji TVN. Dzięki wyrazistej osobowości rozkochała w sobie miliony Polaków i Polek. Życiorys restauratorki jest tak samo szalony jak burza złocistych loków, która jest jej znakiem rozpoznawczym. Co zobaczymy w filmie o jej życiu?

Bądź na bieżąco. Więcej aktualnych informacji znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Magda Gessler to z pewnością jedna z najbardziej charakterystycznych gwiazd współczesnej telewizji. Niesamowity talent i kunszt łączy się u niej z niepokorną osobowością. Jej wybuchowa natura nie raz dała o sobie znać w "Kuchennych rewolucjach". Liczbę porozbijanych talerzy w trakcie trwania serii trudno zliczyć. Poza udziałem w programach telewizyjnych, jak sama o sobie pisze, jest przede wszystkim kreatorką smaku i prężnie działająca business woman. Właśnie rozpoczęły się prace nad filmem na podstawie jej autobiograficznej książki "Magda". 

Zobacz wideo Magda Gessler tańczy na planie

Magda Gessler i Lara GesslerMagda Gessler wywijała na weselu syna. Lara Gessler próbowała za nią nadążyć

Magda Gessler rozpoczyna prace nad filmem o własnym życiu

Magda Gessler ostatnio znalazła się w zestawieniu magazynu "Forbes" TOP 25 najcenniejszych kobiecych marek. W trakcie konferencji Forbes Women Polska wyznała, że właśnie rozpoczęły się prace nad filmem na podstawie jej autobiografii.

W 2021 roku restauratorka wydała książkę "Magda". Jak sama przyznała tuż po premierze, sfilmowanie tej historii będzie nie lada wyzwaniem dla producentów i muszą liczyć się z wysokimi kosztami tego przedsięwzięcia. Serwis film.interia.pl przytoczył wypowiedź restauratorki przy okazji pierwszych rozmów na temat ekranizacji książki.

Pokazanie tych różnych światów, w których byłam, tych kolorów, tych smaków, tych uczuć, tych wrażeń, to byłby drogi film do zrealizowania. (...) Ten film na pewno mógłby być tragikomedią. To moje życie było czasami fantastyczne, wesołe, a momentami było naprawdę zniewalająco smutne - czytamy w serwisie.

Magda nie tylko bierze czynny udział w pracach nad scenariuszem, ale także stanie za kamerą i będzie jedną z reżyserek produkcji.

Dla widzów oczywiście najważniejsza jest kwestia aktorki, która wcieli się w postać tytułowej Magdy. Czy zobaczymy jakąś znaną z ekranów twarz? Otóż nie, bo Gessler zdecydowała się na zupełnie nowe, nieznane w branży osoby. Jak sama twierdzi, chce dać szansę debiutantom.

Chciałabym, żeby to było robione na tej zasadzie, że to są młodzi ludzie, młode aktorki, nieznane, i żeby ten casting dał szansę tym, którzy jeszcze nie są znani - czytamy w serwisie film.interia.pl.
 

Tadeusz Muller i Małgorzata DownarTadeusz Müller wziął ślub! Synowa Magdy Gessler zaszalała z suknią ślubną

 

Życiorys Magdy Gessler to historia, która aż prosi się o ekranizację

Magda Gessler ma naprawdę spektakularny życiorys. Gwiazda urodziła się w podwarszawskim Komorowie, ale w młodym wieku zaczęła podróżować. Ojciec restauratorki, korespondent Polskiej Agencji Prasowej, zabrał rodzinę do Bułgarii, a potem na Kubę. Magda dorastała otoczona obcymi kulturami i smakami.

Co dla niektórych zaskakujące, jako młoda kobieta wybrała kierunek malarstwo na Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych św. Ferdynanda w Madrycie. A to tylko jeden wątek z wielu, które zostaną poruszone w filmie. 

Zobacz też: Magda Gessler podnosi ceny. Za porcję lodów według jej receptury trzeba słono zapłacić

Więcej o: