Magda Gessler wywijała na weselu syna. Lara Gessler próbowała za nią nadążyć

Magda Gessler udostępniła na Instagramie filmik, na którym widać ją tańczącą na weselu syna. W pewnym momencie na nagraniu pojawia się również Lara Gessler.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Tadeusz Muller ożenił się z Małgorzatą Downar. Uroczystość odbyła się na Mazurach na pokładzie dużego żaglowca "Chopin", czym nowożeńcy pochwalili się w mediach społecznościowych. Teraz restauratorka opublikowała nagranie, na którym widzimy, jak tańczy na weselu.

Zobacz wideo Magda Gessler tańczy na planie

Magda Gessler daje taneczny popis na ślubie Tadeusza Mullera

Tadeusz Muller pod koniec zeszłego roku udzielił wywiadu, w którym opowiedział o przygotowaniach do ślubu. Wyznał wtedy, że na weselu zostaną podane głównie bezmięsne dania, a mama nie będzie miała w tej sprawie nic do powiedzenia. Magda Gessler najprawdopodobniej nie miała nic do zarzucenia w kwestii organizacji imprezy, bawiła się bowiem doskonale. Na Instagramie pokazała, jak tańczyła u boku Tadeusza, Lary i innych gości.

 

Pod postem pojawiła się masa komentarzy. Internauci są zachwyceni bajkowym weselem i prześcigają się w składaniu życzeń nowożeńcom.

Piękne wesele na wolnym powietrzu jak w filmach. Super, a jedzonko to pewnie same pyszności.
Ależ miło się na was patrzy. Wspaniała cała rodzinka.
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dla nowożeńców - czytamy.

Lara Gessler wcześniej opublikowała zdjęcie, na którym pokazała również, w jakich kreacjach państwo młodzi stanęli na ślubnym kobiercu.

Tadeusz Muller i Małgorzata DownarTadeusz Muller i Małgorzata Downar instagram.com/ lara_gessler

Syn Magdy Gessler postawił na długą różową marynarkę i czarną muszkę. Panna młoda za to pięknie prezentowała się w krótkiej sukience i klasycznym długim welonie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.