Małgorzata Ostrowska-Królikowska na zakupach. Nie spodziewała się, kogo tam spotka

Małgorzata Ostrowska-Królikowska sobotnie przedpołudnie postanowiła spędzić na zakupach. Na bazarku spotkała dobrą znajomą. Nie zapomniała o uwiecznieniu tego szczególnego momentu.

Więcej na temat Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Rodziną Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej w ostatnich latach media interesują się szczególnie, wszystko za sprawą poczynań jej dzieci. Serialowa Grażyna Lubicz zawsze stoi za swoimi bliskimi murem.  Często okazuje im wsparcie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie Ostrowską-Królikowską obserwuje już ponad 100 tysięcy osób. Aktorka na relacjach pokazuje kulisy z planu zdjęciowego "Klanu", a także życie prywatne. Tym razem zabrała nas na zakupy.

Zobacz wideo Spytaliśmy Małgorzatę Rozenek o sytuację Opozdy i Królikowskiego. Klasa!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na bazarku. W tłumie dostrzegła znajomą twarz. Jak zareagowała?

Sobotni ranek Małgorzata Ostrowska-Królikowska spędziła na bazarku. Zapewne nie spodziewała się, że na tym samym zajęciu przyłapie swoją dobrą znajomą. Aktorka, w tłumie ludzi robiących zapasy na letni weekend, dostrzegła Katarzynę Dowbor. Kobiety były niezmiernie szczęśliwe z tego przypadkowego spotkania i postanowiły zapozować do pamiątkowej fotografii. Mama Antka Królikowskiego natychmiast pochwaliła się zdjęciem na Instagramie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Katarzyna DowborMałgorzata Ostrowska-Królikowska, Katarzyna Dowbor Instagram, @malgorzata_ok

Prowadząca "Nasz nowy dom" i serialowa Grażyna z "Klanu" ewidentnie obłowiły się na bazarowym shoppingu. Ich torby wypchane były po brzegi, a ręce zajęte pakunkami. Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie zapomniała również o elementach dekoracyjnych - do domu zabrała bukiet różowych tulipanów. W dłoni, z pewną nonszalancją, dzierżyła również pogniecione banknoty - według naszych rachunków, łączna ich wartość stanowi 70 złotych. Za takie pieniądze może kupić aż kilka kilogramów czereśni.

Czyżby galopująca inflacja ominęła familię Królikowskich i Dowborów?

Więcej o: