Antoni Królikowski po długiej przerwie powrócił na Instagram. Miał powód

Antoni Królikowski przez pewien czas był nieobecny w mediach społecznościowych. Powrócił jednak, by podzielić się z internautami relacją z bardzo ważnego dla jego rodziny wydarzenia.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Na początku kwietnia 2022 roku Antoni Królikowski poinformował, że na jakiś czas zamierza zniknąć z mediów społecznościowych. Aktor podjął taką decyzję po fali hejtu, która spotkała go za promowanie walki sobowtórów prezydentów Rosji i Ukrainy. Od tego momentu rzeczywiście nic nie publikował na Instagramie. Teraz jednak powrócił, aby podzielić się z fanami relacją z oficjalnego otwarcia skweru im. Pawła Królikowskiego w Zduńskiej Woli.

Zobacz wideo Antek Królikowski przeprosił, zrezygnował z pracy z federacją i zapowiedział, że znika całkiem na jakiś czas

Antoni Królikowski pokazał, jak wygląda skwer imienia jego ojca

Uroczystość w Zduńskiej Woli odbyła się w czwartek 16 czerwca 2022 roku. W wydarzeniu wzięła udział rodzina aktora: rodzice, brat, dzieci i żona. Małgorzata Ostrowska-Królikowska podczas otwarcia skweru wygłosiła wzruszającą przemowę.

Myślę, że Paweł będzie tu przychodzić, bo on zawsze miał tę Zduńską Wolę w sercu, w głowie i niósł ją w świat. Był jej prawdziwym i oddanym ambasadorem. Z pewnością nie spodziewał się, że w taki sposób zostanie uhonorowany. Jestem wstrząśnięta, wzruszona i zdziwiona, że coś takiego się wydarzyło w Zduńskiej Woli - powiedziała.

Z kolei w opublikowanej na Instagramie relacji Antoni Królikowski zaprezentował, jak wygląda skwer imienia jego ojca. Oprócz tablicy z nazwą, w przestrzeni publicznej znajdują się również imponujące, kolorowe grafiki z wizerunkiem Pawła Królikowskiego, które zostały umieszczone na ścianach byłego kina "Tkacz".

Dziękujemy całemu miastu za ten wspaniały gest - napisał Antoni Królikowski. 

Skwer im. Pawła Królikowskiego w Zduńskiej WoliSkwer im. Pawła Królikowskiego w Zduńskiej Woli Instagram/@antek.krolikowski

Konrad Pokora, prezydent Zduńskiej Woli, podkreślił, że skwer im. Pawła Królikowskiego ma być miejscem rekreacji dla mieszkańców miasta. Już teraz chętnie zaglądają tu rodzice z małymi dziećmi, młodzież oraz seniorzy.