Małgorzata Ostrowska-Królikowska pozuje z wnukiem. Dostała chamski komentarz, odpowiedziała uprzejmie

Małgorzata Ostrowska-Królikowska dodała zdjęcie ze swoim starszym wnukiem, Józkiem. Jedna z internautek pokazała brak kultury i wścibstwo, wypytując o jej drugiego wnuka Vincenta, na co aktorka grzecznie jej odpowiedziała

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska oprócz bycia mamą pięciorga dzieci, spełnia się również w roli babci. Jej najstarszy wnuk, Józek, skończy w tym roku trzy lata. Dumna babcia pochwaliła się zdjęciem z maluchem w sieci. Nie wszyscy internauci byli jednak w pełni przychylni.

Karolina Pisarek, Ewa Wojtasik i Tomasz Lubert Pisarek pokazała zbyt wiele na weselu. Wojtasik też zaliczyła wpadkę ślubną

Zobacz wideo Joanna Opozda o Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej: Nie wiem jeszcze, jaką jest teściową

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pozuje z wnukiem

Józek przyszedł na świat w 2019 roku. Jest synem Jana Królikowskiego i Joanny Jarmołowicz. Dumna babcia wielokrotnie powtarzała w wywiadach, że dzięki wnukowi docenia każdą chwilę. Jego towarzystwo pomogło aktorce przejść żałobę po śmierci ukochanego męża, Pawła Królikowskiego. Maluch rośnie na oczach internautów, bowiem często pojawia się na zdjęciach popularnych rodziców. Teraz zapozowała z nim sama Małgorzata. Aktorka podpisała fotografię:

Z Józkiem - na koniec świata i jeszcze dalej.
 

Oprócz fotografii, aktorka dodała również filmik, na którym tańczy z wnukiem. Zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii. Internauci zgodnie przyznają, że pomiędzy Ostrowską-Królikowską a Józkiem widać duże podobieństwo. W komentarzach do wpisu czytamy:

Jak ja panią rozumiem... Co prawda, to prawda. Miłość do wnuków to coś wspaniałego.
Jaki podobny! Jest pani z pewnością wspaniałą babcią dla wnuków. Od waszej rodziny bije takie ciepło, uwielbiam was oglądać.

Niestety, znaleźli się i tacy, którzy sądzą, że mogą pouczać innych i bezsensownie się wyzłośliwiać

A gdzie zdjęcie z Vincentem? To też wnuk, co to za babcia, masakra...

Odpowiedź aktorki była dość konkretna. Jak twierdzi, nie upublicznia zdjęć z Vincentem na prośbę ich rodziców. 

Mam zdjęcia z Vincentem, ale nie mam obowiązku ich upubliczniać. Szanuję wolę rodziców, a pani życzę spokoju i roztropności w ocenianiu innych.

Zgadzacie się?

Więcej o: