Książę Harry i książę William mieli wcześniej być przyjaciółmi. Pojawiła się inna teoria

Pozornie rozpadająca się więź między księciem Williamem i księciem Harrym to wynik tego, że wbrew pozorom nigdy nie byli oni bliskimi przyjaciółmi. Taką tezę stawia autorka królewskiej biografii.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Od dłuższego czasu w mediach podejmowany jest temat relacji łączących księcia Williama z księciem Harrym. Plotki o kryzysie w kontaktach między braćmi przybrały na sile po słynnym wywiadzie u Oprah Winfrey. Książę Sussex wraz z Meghan Markle bez ogródek wypowiedzieli się na temat członków rodziny królewskiej, sugerując, że niektórzy z nich przejawiają zachowania rasistowskie, a jego starszy brat jest "uwięziony" w przestarzałym systemie. Królewska ekspertka i autorka biografii twierdzi jednak, że wbrew pozorom między nimi nigdy nie było szczególnie zażyłej przyjaźni.

Zobacz wideo Dlaczego William i Kate nie trzymają się za ręce, a George nosi tylko krótkie spodnie? Wyjaśniamy "dziwne" zachowania rodziny królewskiej

Wychodzą na jaw szczegóły relacji księcia Harry'ego i księcia Williama

Wizyta księcia Harry'ego wraz z rodziną w Wielkiej Brytanii z okazji Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II stała się okazją, aby powrócić do wątku zwaśnionych członków rodziny królewskiej. Choć według doniesień z inicjatywy księcia Karola doszło do spotkania księcia Williama z bratem, ponoć nie przebiegło ono w szczególnie pomyślnie.

Według informacji magazynu "The Mirror" królewska biografka Ingrid Seward twierdzi, że stosunki między braćmi nigdy nie były tak kolorowe, jak przedstawiano je w mediach:

Mimo że na to wyglądali, chłopcy nigdy nie dogadywali się zbyt dobrze. Siadali razem do wywiadów telewizyjnych na temat ich wspólnych spraw, żartując ze sobą, ale nigdy nie byli bardzo dobrymi przyjaciółmi.

Ponoć osobą, której szczególnie zależało na tym, aby zbliżyć do siebie braci, była księżna Kate:

Kate przeszła długą drogę, aby zachęcić ich do związku i chociaż William zawsze troszczył się o Harry'ego, w tej chwili czuje, że nic więcej nie może zrobić.

Książę Harry po raz pierwszy zasugerował, że jego relacje z księciem Williamem bywają różne w dokumencie "Harry & Meghan: An African Journey" z 2019 roku, w którym przyznał, że z bratem miewają zarówno dobre, jak i złe dni.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.