Syn Pauliny Krupińskiej zaskoczył ją w urodziny. Dostała od Jędrzeja wyjątkowy prezent

Paulina Krupińska z okazji urodzin otrzymała od syna uroczą laurkę. Pochwaliła się nią w mediach społecznościowych.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Paulina Krupińska w 2018 roku wyszła za wokalistę zespołu Zakopower, Sebastiana Karpiela-Bułeckę, z którym doczekała się dwójki dzieci: Antoniny i Jędrzeja. Ostatnio rodzina świętowała piąte urodziny chłopca. Z tej okazji prezenterka podzieliła się zdjęciem, które okrasiła wzruszającym opisem. Wygląda na to, że mają wyjątkową relację i postanowił ją zaskoczyć.  

Zobacz wideo Po kim geny odziedziczyła córka Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki? Ma niebieskie oczy i blond włosy...

Piotr Rubik, Andrzej Wrona, Wojciech DomańskiDzień Ojca 2022. Tak świętują gwiazdy

22 czerwca Paulina Krupińska obchodziła 35 urodziny. Tego dnia od samego rana czekały na nią niespodzianki. Koledzy z pracy podczas środowego wydania "Dzień Dobry TVN" zaśpiewali jej sto lat, co uznała za bardzo wzruszający gest. Potem świętowała w rodzinnym gronie. 

Paulina Krupińska otrzymała od syna wzruszający prezent

Paulina Krupińska w towarzystwie męża Sebastiana Karpiel Bułecki i syna celebrowała ten wyjątkowy dzień. Z tej okazji Jędrzej przygotował dla mamy uroczą laurkę, na której możemy dostrzec portret prezenterki. Dostrzegacie podobieństwo?

Prezent od Jędrusia na urodziny dla mamy. Jak dwie krople wody - pisał Sebastian Karpiel Bułecka.

Paulina Krupińska z prezentem od synaPaulina Krupińska z prezentem od syna Instagram @sebastiankarpielbulecka @pkrupinska

Na zdjęciu opublikowanym przez muzyka możemy zauważyć, że taki rysunek bardzo spodobał się Paulinie Krupińskiej. Do instagramowej relacji zapozowała z szerokim uśmiechem na twarzy i postanowiła się nią podzielić również na swoim profilu.

Martyna Wojciechowska Paulina KrupińskaWojciechowska myśli, że gwiazdy zarabiają za dużo. Krupińska nie przeprosi

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka przeżywają kryzys?

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się doniesienia o kryzysie w małżeństwie Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiel Bułecki. W rozmowie portalem Jastrząb Post wyznała, że ze względu na mocne temperamenty starają się od razu rozwiązywać problemy i raczej unikają cichych dni. 

Więcej o: