Dorota Gardias pokazała się w długich włosach. To pomysł córki. Katarzyna Cichopek: Pięknie

Dorota Gardias zdążyła przyzwyczaić fanów do charakterystycznej, krótkiej fryzury. Tym razem zaskoczyła wszystkich i wrzuciła do sieci zdjęcie z filtrem, imitującym długie włosy. Pasują jej?

Więcej artykułów na temat stylizacji fryzur gwiazd znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Dorota Gardias zaskoczyła wszystkich zdjęciem, które udostępniła w mediach społecznościowych. Pogodynka pochwaliła się długą fryzurą. Fani oniemieli.

"Pani Doroto, wygląda pani jeszcze młodziej!" - napisał jeden z nich.
Zobacz wideo "Interaktywna sukienka" Doroty Gardias wprawiła fanów w osłupienie!

Tak wygląda dom Filipa Chajzera. Ogromny ogród, jacuzzi i dużo drewnaTak wygląda dom Filipa Chajzera. Ogromny ogród, jacuzzi i dużo drewna

Dorota Gardias w długich włosach

Pogodynka jest od lat kojarzona z krótką fryzury z grzywką. Jej specyficzna stylizacja włosów dodawała urodzie Doroty Gardias pazura. Prezenterka telewizyjna udostępniła fotografię na Instagramie, na której pochwaliła się zdjęciem, na którym prezentuje długie włosy. Okazuje się, że córka - Hanna namawia ją do zmiany fryzury. Zdjęcie podpisała słowami:

Hanna mnie znów namawia na zapuszczanie włosów… Zrobiłyśmy symulacje. Co wy na to? Hanna, moja stylistka fryzur.
 

Okazuje się, że post, który wrzuciła do mediów społecznościowych, to tylko wyobrażenie tego, jak Dorota Gardias wyglądałaby w długiej fryzurze. Mimo fotomontażu fani stwierdzili, że gwiazda wyglądałaby w nowych włosach bardzo atrakcyjnie.

Witaj w klubie. Tez postanowiłem, że tak zrobię - napisała obserwatorka.

Zdjęcie skomentowała nawet Katarzyna Cichopek, która była oczarowana prognozą fryzury pogodynki.

Pięknie! - napisała z entuzjazmem.

Nie wszystkim jednak przypadła do gustu prawdopodobna wersja fryzury Doroty Gardias. Jedna z internautek pomyliła ją nawet na zdjęciu z Katarzyną Glinką. Stwierdziła, że pogodynka lepiej wygląda w ostrej, krótszej fryzurze.

Przez chwilę myślałam, że to Katarzyna Glinka. Dorota, wiesz, ładnemu we wszystkim ładnie, ale dla mnie to ty w krótkich jesteś petarda - podkreśliła.

Co myślicie o fryzurze pogodynki? Powinna zapuścić włosy?

Więcej o: