Joanna Liszowska z głową pełną siwych włosów. Totalnie naturalna! Z makijażu też zrezygnowała

Joanna Liszowska po raz kolejny pokazała się w naturalnej wersji. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie bez grama makijażu i z siwymi włosami.

Więcej o naturalnych odsłonach gwiazd i celebrytów przeczytasz w tekstach na stronie głównej Gazeta.pl

Niedawno Joanna Liszowska opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych zdjęcie w naturalnej wersji. To nie tylko siwe włosy, które pokryły już połowę jej głowy, ale i zupełny brak makijażu. Oczy zostały co prawda ukryte pod sporymi okularami z kwadratowym wykończeniem po bokach, ale to wcale nie przeszkodziło w podziwianiu aktorki w wersji tak innej od tego, co widzimy na ściankach. 

Zobacz wideo Po kim geny odziedziczyła córka Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki? Ma niebieskie oczy i blond włosy...

Karolina Pisarek, Ewa Wojtasik i Tomasz LubertPisarek pokazała zbyt wiele na weselu. Wojtasik też zaliczyła wpadkę ślubną

Joanna Liszowska w siwiźnie. Jest z siebie dumna 

Joanna Liszowska pierwszymi siwymi pasmami chwaliła się na początku pandemii. Wówczas pod opisem zdjęcia podkreśliła, że tak, nie zamierza ich farbować i spodziewa się w związku z tym różnych opinii. Od tego czasu pokazuje odrost z dumą. Tym razem określiła się mianem nie rudego, a srebrnego lisa. 

Srebrny lis - napisała Liszowska pod zdjęciem.
 

Fani Liszowskiej zdążyli się najwyraźniej przyzwyczaić do siwizny aktorki. W większości wychwalali ją za pokazywanie się w takim wydaniu:

Pięknie, nie poznałam, taka odmieniona.
Naturalność, kobiecość, uśmiech - to jest to.
Najpiękniejsza - pisali jej.

Na dziesiątki komentarzy pojawił się jeden, z którego wynika, że obserwatorowi nie przypadła do gustu naturalna wersja Liszowskiej. Doceniał jednak jej szczerość z internautami. 

Niestety postarzają, ale piątka za odwagę - czytamy.

Też doceniacie tę odwagę? 

Przeczytaj też: Tak Joanna Liszowska wyglądała kiedyś. Teraz wskoczyła w ten sam garnitur. O wpadce nie ma mowy!

Więcej o: