Żona Macieja Stuhra pozuje z mężem i wyznaje, że jest chora. "Tygodnie mijają głównie na badaniach"

Katarzyna Błażejewska-Stuhr udostępniła serię zdjęć, do których dołączyła przejmujący komentarz. Żona Macieja Stuhra wyznała, że od kilku tygodni bardzo źle się czuje.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

W 2015 roku Maciej Stuhr poślubił Katarzynę Błażejewską. Ukochana aktora niechętnie udziela wywiadów, za to jest aktywna w mediach społecznościowych, w których zdarza się jej się mówić o życiu prywatnym. W najnowszym poście wyznała, że od dłuższego czasu z jej zdrowiem nie jest najlepiej.

Zobacz wideo Aktorskie rodziny, czyli jak zaczynał Maciej Stuhr

Krzysztof Ibisz i Joanna KudzbalskaIbisz pozuje z ciężarną żoną. Świeci uśmiechem, ona nieco zachmurzona

Żona Macieja Stuhra wyznaje, że ma problemy zdrowotne

Katarzyna Błażejewska opublikowała zdjęcia, na których pozuje u boku odmienionego męża, który zrezygnował z siwej brody. Do fotografii dołączyła podpis, w którym napisała, co się u niej dzieje w ostatnim czasie.

Ostatnie tygodnie mijają mi głównie na badaniach. Coś jest nie tak, ale nie wiadomo co. Sił brak, powiększone węzły chłonne, pewne zaburzenia w badaniach krwi, reszta książkowa. Mąż zabrał mnie na weekend oddechu, z czego pierwszej doby przespałam ze 20 godzin. Drugiego dnia niewiele mniej i wracamy.
 

Pod zdjęciami z weekendowego wypadu pojawiło się wiele komentarzy. Internauci życzą Błażejewskiej zdrowia i mają nadzieję, że nie dolega jej nic poważnego.

Nawet najbardziej odważne, silne kobiety potrzebują oddechu, snu, czasu na regenerację. Ja też się tego ciągle uczę i sama czuję, że tego oddechu bardzo potrzebuję.
Trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze.
Oby się wszystko szybko wyjaśniło i okazało zwykłym przemęczeniem. Zdrowia Kasiu.

Przyłączamy się do składanych życzeń zdrowia. 

Marcin Meller, DodaKto dostał najwięcej za sesję w "Playboyu"? Meller odpowiada

Więcej o: