Sandra Kubicka zarabiała więcej od partnerów. "To chyba to boli męskie ego"

Sandra Kubicka wyznała, że spotykała się z mężczyznami, którzy zarabiali mniej od niej. Ona nie miała z tym problemu, ale oni wręcz przeciwnie.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Sandra Kubicka od wielu miesięcy tworzy udany związek z Aleksandrem Baronem. Już wcześniej była zaręczona z francuskim DJ-em oraz brazylijskim biznesmenem. Jak twierdzi, nigdy nie zwracała uwagi na zarobki partnerów, a lepszą sytuację finansową ukochanych traktowała jako motywację.

Zobacz wideo Sandra Kubicka podgląda, co u byłych? "Do CV powinnam wpisać profesję detektywa"

Katarzyna Figura i Tomasz KammelMieli zarobć miliony. Skończyło się klapą. Oto biznesy gwiazd, które upadły

Sandra Kubicka zarabiała więcej od partnerów

W rozmowie z Plejadą Sandra Kubicka wyznała, że w swoim życiu zdarzyło się jej wiązać z mniej zamożnych mężczyznami. Nigdy jej to nie przeszkadzało, ponieważ dążyła do bycia niezależną kobietą. W ich przypadku było nieco inaczej.

Mówiłam, żebyśmy polecieli na wakacje, ale on mówił, że nie ma. Nie mówiłam, "ja zapłacę", tylko "ja mogę zapłacić, co moje, to twoje" - wspominała Kubicka.

Modelka starała się nie urażać partnerów, jednak nie udawało się. Męskie ego w pewnym momencie musiało się podbudować, a wtedy dochodziło nawet do zdrad.

Pomimo, że robiłam to w miły sposób, to chyba to boli męskie ego, kiedy kobieta nosi spodnie w związku. Ja nie chciałam tego robić, ale to naprawdę nie działa. Prędzej czy później mężczyzna musi podładować swoje ego i najczęściej kończy się to zdradą - stwierdziła.

Sadra Kubicka, Baron, Blanka LipińskaSandra Kubicka jest zazdrosna o Blankę Lipińską? Mocny komentarz o byłej Barona

Sandra Kubicka w wywiadzie z Plotkiem wyznała, że nie pochodzi z bogatej rodziny i na sukces zapracowała całkowicie samodzielnie. Pamięta, że kiedy miała na koncie zaledwie kilkaset złotych kupiła bilety lotnicze w miejsce, które całkowicie odmieniło jej życie. Obecnie nie może narzekać na zarobki i spełnia się jako modelka, a także influencerka.

Więcej o: