50. Forum Wok馧 Kina. Pokazano fragmenty filmu o Annie Przybylskiej. Na scenie nie zabrak這 Oliwii Bieniuk

Jaki czas temu Jaros豉w Bieniuk ujawni na Instagramie, 瞠 zdj璚ia do filmu opowiadaj帷ego o 篡ciu Anny Przybylskiej dobieg造 ko鎍a. Fragmenty produkcji pokazano podczas 50. Forum Wok馧 Kina. Na wydarzeniu nie mog這 zabrakn望 Oliwii Bieniuk i jej ojca.

Więcej informacji i ciekawostek ze świata gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Śmierć Anny Przybylskiej zaszokowała opinię publiczną. Uznana aktorka zmarła w 2014 roku, po walce z nowotworem trzustki. Gwiazda miała 36 lat i osierociła troje dzieci: córkę Oliwię oraz dwóch synów, Szymona i Jana. Najstarsze dziecko aktorki i Jarosława Bieniuka, Oliwia Bieniuk żałobę przeżyła mając zaledwie 12 lat. W czasie branżowej imprezy, 50. Forum Wokół Kina, zaprezentowano fragmenty filmu o aktorce. Pokazano również plakat promujący produkcję, na którym widać Ann Przybylsk w towarzystwie pociech. Wiadomo, kiedy będzie można obejrzeć film "Ania".

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wszyscy mogli obserwować, jak się zmieniają. Te gwiazdy zaczęły karierę w mediach jako dzieci

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Pokazano fragmenty filmu o Annie Przybylskiej. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Oliwii Bieniuk 

19 maja Jaros豉w Bieniuk w opublikowanym na Instagramie poście oznajmił, że zakończyły się zdjęcia do filmu o Annie Przybylskiej. Do tej pory produkcja była owiana tajemnicą, jednak podczas 50. Forum Wokół Kina wyświetlono fragmenty filmu "Ania". Wiadomo już, że materiał po raz pierwszy zostanie pokazany 5 października, czyli w dniu ósmej rocznicy śmierci aktorki. Do kin w całej Polsce film trafi dwa dni później. 

Ciepłe przyjęcie, duże zainteresowanie i spore emocje. Na 50. Forum Wokół Kina pokazaliśmy fragmenty filmu "Ania". Uroczysta premiera piątego października. Film w kinach w całej Polsce od siódmego października - czytamy.
 

Oliwia na tę okazję wybrała zielony garnitur, który zestawiła z krótkim błyszczącym topem. Razem z ojcem przemawiała na panelu. Wśród zaproszonych gości znalazła się również mama aktorki, Krystyna Przybylska.

 

Twórcami filmu opowiadającego o Annie Przybylskiej są Michał Bandurski i Krystian Kuczkowski. Jak poinformował jeden z reżyserów na swoim Instagramie, wyświetlone fragmenty filmu zostały bardzo ciepło przyjęte przez widzów. 

Katarzyna CichopekCichopek w jeansowej mini. Na zdjęciu pokazała chrześnicę. "Wygląda jak siostra"

Jarosław Bieniuk był bardzo zaangażowany w realizację produkcji. Sportowiec przekazał na licytację klaps, używany na planie produkcji. Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Wi璚ej o: