Jarosław Bieniuk oddał pamiątkę po Annie Przybylskiej. W osobistym wpisie wyjaśnił, dlaczego to zrobił

Jarosław Bieniuk przekazał na licytację pamiątkę związaną z Anną Przybylską. Pieniądze ze sprzedaży zostaną przekazane na cele dobroczynne.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

W czwartek 19 maja Jarosław Bieniuk w opublikowanym na Instagramie poście oznajmił, że zakończyły się zdjęcia do filmu opowiadającego o życiu Anny Przybylskiej. Były piłkarz postanowił zatrzymać na pamiątkę klaps, używany na planie produkcji. Jak się jednak okazało, ten wyjątkowy przedmiot nie pozostał z nim na długo.

Bohaterowie 'Rancza'Grała w "Ranczu" wójtową. Arlak przeszła metamorfozę. Inni aktorzy serialu też

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny rozpływa się nad Bieniuk i wspomina Przybylską: Nie mieliście prawa takiej Anki znać

Jarosław Bieniuk przekazał na licytację pamiątkę z planu filmowego

O swojej decyzji mąż nieżyjącej aktorki poinformował w opublikowanym na Instagramie poście. Jarosław Bieniuk napisał również, na jaki cel zostaną przekazane pieniądze z licytacji. 

Klaps - urządzenie wykorzystywane przy kręceniu filmu, umożliwiające identyfikację kolejnych ujęć filmu i ich ewentualnych powtórzeń (dubli) oraz synchronizację obrazu i dźwięku. Ten klaps jest szczególny i ważny, ponieważ pochodzi z filmu dokumentalnego "Ania" i jest przeznaczony na licytacje podczas XI Balu z Sercem, który organizowany jest przez Fundację Hospicyjną. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na budowę Centrum Opieki Wytchnieniowej - czytamy na Instagramie. 

Impreza odbyła się w sobotę 21 maja w Gdańsku. Jak podaje portal Trójmiasto.pl, organizatorzy szacują, że zebrano łącznie 200 tysięcy złotych. Na XI Charytatywnym Balu z Sercem, zgromadzeni goście mogli licytować ponad 50 przedmiotów, w tym również klaps pochodzący z planu filmowego "Ania".

Oficjalnie nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się premiera filmu. W sieci pojawiły się plotki, że najprawdopodobniej produkcja po raz pierwszy zostanie pokazana 5 października, czyli w dniu ósmej rocznicy śmierci aktorki. 

Paulina Koziejowska i Maciej OrłośKoziejowska rozpływa się nad Orłosiem. "Wygląda dużo młodziej niż 10 lat temu"

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: