Anna Lewandowska eksponuje niebywale długie nogi. Czy ktoś nie przeszarżował z Photoshopem?

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcia, na którym pozuje na rajskiej plaży. Uwagę zwracają jednak nienaturalnie długie nogi trenerki. Wygląda na to, że sportsmenka mogła przesadzić z retuszem. Ups!

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała, jak tańczy do "Loco Contigo"

Anna Lewandowska spędza obecnie wakacje na Majorce, gdzie jakiś czas temu kupiła wraz z mężem luksusową willę. Trenerce towarzyszą córki, Klara i Laura. Robert Lewandowski najpewniej dołączy do rodziny, kiedy zakończy występy w Lidze Narodów UEFA. Sportsmenka nawet podczas urlopu nie zapomina o ćwiczeniach i zdrowym odżywianiu. Gwiazda nie ukrywa, że uwielbia hiszpańską wyspę i chętnie dzieli się bajecznymi kadrami, na których eksponuje wysportowaną sylwetkę. Ostatnio zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym jej nogi wyglądają nie do końca naturalnie.

Anna Lewandowska eksponuje niebywale długie nogi. Powiedzenie nogi do nieba nabiera nowego znaczenia 

Anna Lewandowska ostatnio chętnie publikuje treści z Majorki, gdzie odpoczywa i kończy profesjonalną sesję zdjęciową. Niedawno na InstaStories sportsmenki pojawiła się fotografia, na której ta pozuje na kamienistej plaży. Pomimo rajskich widoków wzrok przyciągają przede wszystkim niebywale długie nogi Anny Lewandowskiej. Czyżby trenerka, która może pochwalić się idealnym ciałem, sięgnęła po Photoshopa? A może nienaturalny wygląd nóg żony Roberta Lewandowskiego to kwestia perspektywy?

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram/ annalewandowskahpba

Jak myślicie, czy Anna Lewandowska postanowiła wspomóc się retuszem?

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek znów majstrowała w Photoshopie? Fani są pewni. "Oj, retusz nie wyszedł". Wdała się w dyskusję!

POLECAMY: Tak naprawdę wygląda Madonna. Bez filtrów to zupełnie inna osoba. Po co udaje nastolatkę?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.