Katarzyna Cichopek świętuje dzień wolny w nowym mieszkaniu. Wnętrze eleganckie, ale uwagę zwraca jedna rzecz

Katarzyna Cichopek pochwaliła się zdjęciem z nowego mieszkania. Jak celebrytka urządziła się po rozstaniu z Marcinem Hakielem?

Więcej na zdjęć mieszkań gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kilka miesięcy temu obwieścili na Instagramie, że ich 17-letni związek się zakończył. Był to niemały szok dla ich fanów, ponieważ wcześniej nawet nie plotkowano na temat jakiekolwiek kryzysu. Aktorka i tancerz długo nie komentowali kulis rozpadu małżeństwa, jednak Marcin Hakiel w jednym z wywiadów powiedział wprost, że ich związek się zakończył przez osobę trzecią. Cichopek nie skomentowała tych rewelacji. Wiadomo, że już kilka miesięcy temu wyprowadziła się do innego mieszkania. W tym, które zamieszkiwali wspólnie, został Marcin.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o podsłuchach swoich i Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek pozuje w nowym mieszkaniu

Katarzyna Cichopek nie wyprowadziła się daleko, bo jedynie kilka ulic dalej. W ten sposób zdecydowanie łatwiej byłym partnerom dzielić opiekę nad dziećmi. Celebrytka coraz chętniej dzieli się z fanami na Instagramie zdjęciami z nowego lokum. Ostatnio pochwaliła się, że ma dzień wolny, co udokumentowała zdjęciem w przedpokoju. Dzięki temu fani mogą zobaczyć, jak urządziła swoje nowe cztery kąty.

 

Na pierwszy rzut oka widać, że mieszkanie jest urządzone w eleganckim, minimalistycznym stylu. Od postawionego w przedpokoju lustra, przed którym pozuje Kasia, odbija się część pokoju, w którym co ciekawe, stoi pianino. Instrument z pewnością przydaje się córce aktorki, która już od kilku lat ćwiczy grę na pianinie.

A wam jak się podoba nowe mieszkanie Kasi?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.