Tak naprawdę wygląda Madonna. Bez filtrów to zupełnie inna osoba. Po co udaje nastolatkę?

Madonna została przyłapana przez paparazzi po wieczorze spędzonym z synem. W końcu możemy zobaczyć, jak artystka wygląda na co dzień.

Więcej o zagranicznych gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl >>>

Madonna przykłada ogromną uwagę do publikowanych w mediach społecznościowych zdjęć. Już na pierwszy rzut oka widać, że są one przerobione, a internauci nie rozumieją, czemu artystka boi się pokazać w naturalnej wersji. Ostatnio udostępniła serię fotografii, na których wyglądała jak nastolatka. - "Pokaż prawdziwą twarz" - pisali jej fani. Teraz w końcu możemy ją zobaczyć.

Zobacz wideo W tym znanym filmie miała zagrać Madonna

Tak naprawdę wygląda Madonna. Bez filtrów to zupełnie inna osoba. Po co udaje nastolatkę?

Madonna wybrała się z 21-letnim synem na kolację. Paparazzi przyłapali tę dwójkę, kiedy wychodzili z lokalu chwilę po północy. Wokalistka była ubrana na czarno - bluzkę połączyła z krótkimi spodenkami, do których dobrała czerwony pasek. Mimo że na twarzy miała okulary przeciwsłoneczne, i tak można dostrzec różnicę w jej wyglądzie. Madonna nie przypomina tej wyprasowanej kobiety bez ani jednej zmarszczki, na którą się kreuje w mediach społecznościowych.

 

Madonna jest wielką artystką, której słuchają i podziwiają pokolenia. Jednak szczególnie w Stanach Zjednoczonych panuje kult młodości, a gwiazdy światowego formatu często nie mogą pogodzić się z mijającymi latami. Podobnie zresztą jak internauci. Sarah Jessica Parker miała dla nich świetną odpowiedź, gdy ci zaczęli krytykować jej siwe włosy.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.