Małgorzata Rozenek znów majstrowała w Photoshopie? Fani są pewni. "Oj, retusz nie wyszedł". Wdała się w dyskusję!

Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciami w kostiumie kąpielowym. Zamiast zachwytów padło sporo krytycznych słów. Fani zarzucają jej, że przerobiła zdjęcia w Photoshopie. Nie pozostawiła tych słów bez odpowiedzi.

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan przebywają we Włoszech, gdzie dni upływają im na relaksie i zwiedzaniu. Celebrytka chętnie chwali się fotkami. Tym razem wrzuciła zdjęcia zrobione na jachcie. Pozowała do nich w kostiumie kąpielowym. Fani zarzucają jej, że przerobiła fotki.

Zobacz wideo

Zobacz: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zwiedzają Włochy na elektrycznych rowerach. Do przejażdżki dołączyły inne gwiazdy

Małgorzata Rozenek znów majstrowała w Photoshopie?

Gwiazda opublikowała dwa zdjęcia. Na obu pozuje w niebieskim kostiumie kąpielowym i kolorystycznie pasuje do swojego męża, którego czule tuli. Do drugiego zdjęcia zapozowała już sama, trzymając dłoń na brzuchu.

Słonecznego dnia kochani - napisała.
 

Niestety, jeśli spodziewała się zachwytów, to szybko spotkało ją rozczarowanie. Pod zdjęciami nie zabrakło co prawda lawiny komentarzy, ale dominują te krytyczne i prześmiewcze. Fani zarzucają jej bowiem, że... nieudolnie przerobiła zdjęcia!

Oj, retusz nie wyszedł, jak trzeba.
O co chodzi z ręką, która dotyka brzucha? Jest jakaś dziwnie mała i krótka. Znowu za dużo Photoshopa
Oj Małgonia, mistrzem Photoshopa to ty nie jesteś - komentowali fani.

Przeczytaj także: Radosław Majdan odgrywa się na Małgorzacie Rozenek za wyrwany telefon. Zemścił się w taksówce: Teraz jest już wszystko dobrze

Małgorzata Rozenek postanowiła zareagować i wdała się w dyskusję z fankami.

Raz na jakiś czas jest akcja "nieudany retusz". Miałoby to może sens, gdyby nie story, które wrzucam. Uwielbiam te komentarze - napisała rozbawiona.

Małgorzata Rozenek dodała również, że nie chce jej się tłumaczyć, dlaczego tak wyszły jej zdjęcia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.