Joanna Opozda w czerwonej mini i szpilkach tuli Vincenta. Fani i koleżanki zachwyceni. "Sexy mamuśka"

Joanna Opozda po porodzie ekspresowo powróciła do aktywności zawodowych. Zanim powitała na świecie Vincenta, zaczęła być samodzielną mamą. Aktorka doskonale radzi sobie z obowiązkami. Pochwaliła się nowym zdjęciem z synem, a fani nie ukrywali zachwytów.

Więcej ciekawych newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl. 

Joanna Opozda jakiś czas temu ujawniła, że zdecydowała się na sporą inwestycję, jaką jest dom pod Warszawą. Aktorka nie zwalnia tempa i jako samodzielna mama łączy wiele obowiązków naraz. Po imprezach branżowych wraca do syna, który jest jej oczkiem w głowie. Vincent rośnie jak na drożdżach i mimo że znana mama nie zdecydowała się na to, by pokazać jego twarz, regularnie publikuje z nim zdjęcia. Najnowsze z nich wprawiło internautów w zachwyt. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Krzysztof Ibisz ze starymi zębami, Werner z ciemnymi lokami. Tak prezenterzy wyglądali 15 lat temu. Kraśko? Jak wino

Zobacz wideo Joanna Opozda o nieprzespanych nocach, pomocy przy synu i stresie po ciąży

Joanna Opozda na zdjęciu z synem. Kadr zachwycił internautów: Jesteś piękną kobietą 

Joanna Opozda opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie, na którym z czułością przytula do siebie Vincenta. Gwiazda tego dnia miała na sobie minisukienkę w kwiatowy wzór z falbankami na dole, którą zestawiła z beżowymi szpilkami. W takiej stylizacji młoda mama wyglądała obłędnie.

Mamuśka - podpisała zdjęcie aktorka, dodając emotikonę złączonych serc.
 

W komentarzach fani zasypali aktorkę komplementami na temat jej wyglądu. Nie zabrakło i ciepłych słów w stronę Vincenta. 

Wow. Piękna.
"Sexy mamuśka" - napisała Agnieszka Mrozińska.
Jesteś piękną kobietą o wspaniałym uśmiechu - pisali inni.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek opowiedziała o swoich tajemniczych biznesach

Trudno nie zgodzić się z internautami. Gwiazda ma za sobą połóg i sporo zawirowań w życiu, ale jak widać macierzyństwo i ogrom miłości, jaki się z tym wiąże, jej służy. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o: