Kim Kardashian nie mogła dostać się na jubileusz Elżbiety II. Dla celebrytki to cios poniżej pasa

Kim Kardashian dwukrotnie prosiła o zaproszenie na jubileusz królowej Elżbiety. Nie tylko Pałac Buckingham odmówił wielkiej fance royalsów.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

2 czerwca rozpoczęły się czterodniowe obchody Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety. W Pałacu Buckingham i katedrze św. Piotra pojawiła się cała rodzina królewska, a także wielu gości, w tym David Beckham czy sir David Attenborough. Do tego grona chciała dołączyć Kim Kardashian, która uwielbia zjawiać się na ważnych wydarzeniach. Najwidoczniej nie była mile widziana.

Zobacz wideo Kim Kardashian kocha konturowanie twarzy, wiemy. Ale North? Spróbowała. Efekt bardzo nas rozbawił

Kim Kardashian i Pete Davidson mieli nadzieję, że uda im się dostać na jubileusz królowej. Para była widziana w tym czasie w Londynie, niestety, tym razem nie mają okazji spotkać Elżbiety II. Pula biletów na uroczystość była ograniczona.

Kim Kardashian dwukrotnie próbowała dostać zaproszenie na jubileusz królowej

Daily Mail podaje, że Kim Kardashian była w szoku, kiedy odmówiono jej udziału w wydarzeniu. Zwykle nie spotykają ją takie sytuacje. Dodatkowo jest ogromną fanką royalsów i liczyła, że wraz z ukochanym będzie mogła towarzyszyć samej królowej Elżbiecie w tym szczególnym wydarzeniu. 

Kim bardzo rzadko odmawiają uczestnictwa w jakimkolwiek evencie, więc była po prostu w szoku, szczególnie że nie gości przecież w Wielkiej Brytanii zbyt często. Ona i Pete uwielbiają royalsów i bardzo chcieli wziąć udział w obchodach jubileuszu królowej - podaje źródło Daily Maila.

Pałac Buckingham nie był jedyną instytucją, która odmówiła Kim biletów. Starała się także dogadać z BBC, jednak na próżno.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.