Paulina Krupińska wspomina najgorsze stylizacje i fryzurę. Pokazała archiwalne zdjęcia. "Coś nie wyszło"

Paulina Krupińska wspomina modowe wpadki. Po latach nie zdecydowałaby się na takie stylizacje, ale to grzywka była prawdziwym hitem.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Paulina Krupińska od lat jest związana z show-biznesem. Bywała już na setkach imprez branżowych. Nie wszystkie stylizacje na przestrzeni lat okazały się jednak udane. Wspomniała je w najnowszych relacjach. Możecie być zaskoczeni.

Zobacz wideo Paulina Krupińska chciała się wyprowadzić do Nowej Zelandii? Sebastian Karpiel-Bułecka dał jej jedną radę

Zobacz też: Mieszkanie Anny Wendzikowskiej jest spójne kolorystycznie. W salonie pozwoliła sobie na szaleństwo. Co za kanapa

Ostatnio Paulina Krupińska weszła w niecodzienną integrację z fanami i poprosiła, aby zaproponowali jakie zdjęcia powinna im pokazać. Wybór z pewnością nie był prosty, ale modelka zdecydowała się wspomnieć przeszłość.

Paulina Krupińska wspomina modowe wpadki

Internauci byli ciekawi fryzjerskich wpadek Pauliny Krupińskiej. Okazuje się, że najgorsza fryzura pochodzi z okresu, kiedy miała grzywkę. Z reguły lubi tego typu cięcia, jednak tym razem coś zdecydowanie poszło nie tak.

Lubię grzywki, ale tutaj coś nie wyszło - przyznała rozbawiona.

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska Instagram @pkrupinska


Kolejnymi wpadkami, jakimi się podzieliła Paulina Krupińska były te modowe. Tym razem nie mogła się zdecydować na jedną stylizację i pokazała dwie z różnych imprez. Miała na sobie sukienki, jednak to nie one okazały się największym problemem. Te kozaki i grube rajstopy nie należały do najlepszych połączeń.

Te kozaki ala leginsy i te czarne grube rajstopy.

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska Instagram @pkrupinska

Paulina Krupińska w wieku 16 lat rozpoczęła karierę w modelingu, a na koncie masę sukcesów. W 2012 roku została Miss Polonia, jednak pewna rzecz przeszkadzała jej w pracy. Ciągłe wyjazdy nie sprzyjały utrzymywaniu kontaktu z najbliższymi i zrezygnowała z dalszej współpracy z agencją.

Więcej o: