Agnieszka Hyży przyszła w niestosownej sukience na komunię synów Grzegorza? Teraz się tłumaczy

Agnieszka Hyży pokazała na Instagramie, jaką stylizację wybrała na komunię pasierbów. Wtem w sieci zagrzmiało. Fani uznali, że jej sukienka nie jest odpowiednia na tego typu okazję.

Więcej na temat aktualnych wydarzeń z życia gwiazd i polityków przeczytasz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl

Agnieszka Hyży wzięła udział w komunii synów swojego męża - Grzegorza Hyżego. Kreacja, którą wybrała na uroczystość, wzbudziła wśród internautów dość mieszane uczucia. Wiele osób zarzucało, że prezenterka ubrała się niestosownie do okazji. 

Zobacz wideo Przerwa na kawę z Agnieszką Hyży. "Nigdy w życiu nie byłam na diecie"

Agnieszka Hyży pokazała się na komunii pasierbów w odważnej kreacji. Inetrnauci nie zostawili na niej suchej nitki 

Prezenterka telewizyjna wybrała na uroczystość kreację w kremowym kolorze. Dopasowana sukienka pięknie eksponowała wysportowane ramię Agnieszki Hyży, a widoczny dekolt podkreślał jej kobiece wdzięki. Mimo wielu przychylnych komentarzy, to jeden z obserwatorów wytknął jej, że sukienka była nieadekwatna do wydarzenia kościelnego. 

Piękna kreacje. Ale na komunię nie bardzo. Nie wypada.
 

Na szczęście prezenterka telewizyjna i prowadząca kulisy programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", szybko odpowiedziała rozgoryczonemu internaucie i wyjaśniła, że do kościoła ubrała się w sposób stosowny i przemyślany. Napisała:

Dlatego w kościele zakryte było wszystko, co powinno.

Prezenterka faktycznie w drodze do kościoła miała zarzuconą na ramiona marynarkę, która zakrywała jej odkryte ramiona. Dociekliwi internauci jednak nie zatrzymali się tylko na tym aspekcie i poszukiwali w jej kreacji kolejnego punktu zaczepienia. Tym razem postanowili "przyczepi się" jej kobiecych kształtów i zasugerowali, że celebrytka... może być w ciąży. ,

Odpowiadając zbiorczo na pytania... Nie, nie jestem w ciąży. Kilka miesięcy temu urodziłam dziecko - podkreśliła rozbawiona prezenterka telewizyjna.

Co myślicie o kreacji prezenterki? Hit czy kit? 

Więcej o:
Copyright © Agora SA