Omenaa Mensah zdradziła kulisy balu. Ale się działo! Aż ocieka luksusem. Złote żyrandole to dopiero początek

Omenaa Mensah udostępniła na Instagramie zdjęcia, pokazujące kulisy balu charytatywnego, który odbył się 21 maja. Fotografie wyraźnie wskazują, że wszystko zostało zorganizowane z przepychem, a złoto idealnie nawiązywało do stylu z filmu "Wielki Gatsby".

Bądź na bieżąco. Więcej informacji o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl

Fundacja Omeny Mensah zorganizowała 21 maja 2022 roku bal połączony z aukcją charytatywną. Na wydarzenie zaproszenia otrzymały znane osobistości ze świata polskiego show-biznesu m.in. Anna i Robert Lewandowscy, Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska i Anna Kalczyńska. Omenaa Mensah postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia zza kulis pięknego balu. Widać, że się działo!

Zobacz wideo Tak może wyglądać wózek dziecięcy przyszłości. Prototyp pomaga w kampanii dotyczącej bezpieczeństwa

Omenaa Mensah chwali się kulisami balu charytatywnego. Te zdjęcia mówią wszystko

Dziennikarka wstawiła na Instagram fotografie, które świadczą o tym, że zabawa podczas wielkiego balu charytatywnego w stylu "Wielki Gatsby" była przednia. Piękne, kobiece kreacje z epoki, w której liczył się przepych i ekstrawagancja - w dobrym tego słowa znaczeniu - wyglądały świetnie na tle całej scenerii. W pomieszczeniach rządziło złoto i ekskluzywnie przyozdobione stoły. Ogromne wrażenie robią zwłaszcza złote, "lejące się" żyrandole oraz elementy nawiązujące do kultowego filmu "Wielki Gatsby" jak choćby stylowe drinki z epoki. 

Omenaa MensahOmenaa Mensah Instagram / Omenaa Mensah screen

Wrażenie robi także czułe zdjęcie Omeny Mensah i jej partnera, Rafała Brzoski, którzy zostali uchwyceni przez fotografa, jak tańczą ze sobą w czułych objęciach. Wyglądali razem obłędnie. Gwiazda pod fotografiami wrzuciła post z podziękowaniami skierowanymi do wszystkich członków jej fundacji. Zdradziła też, że na szczytny cel udało się zebrać aż cztery miliony złotych. 

Radość i wielka satysfakcja to uczucia, które nam dziś towarzyszą! To były cztery miesiące ciężkiej pracy mojego całego team. Dziękuje naszym przyjaciołom fundacji za wasze wielkie serce za ciężką pracę i wspaniałą licytację oraz niesamowity, historycznie rekordowy wynik ponad czterech mln złotych dla potrzebujących dzieci w polskich domach dziecka, w naszej szkole, dla dzieci ulicy w Ghanie i dla potrzebujących w Ukrainie. To był wspaniały wieczór!
 

Podoba wam się sceneria balu charytatywnego fundacji Omeny Mensah? Co myślicie o kreacji dziennikarki? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.