Kourtney Kardashian i Travis Barker zorganizowali dla najbliższych przyjęcie przedślubne. Widać przepych i luksus

Kourtney Kardashian i Travis Barker 22 maja po raz trzeci staną na ślubnym kobiercu. Tym razem ceremonia odbędzie się w malowniczej wiosce we Włoszech. Zakochani na Instagramie pochwalili się przyjęciem zorganizowanym dla gości dzień wcześniej.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Kourtney Kardashian i Travis Barker zaręczyli się w październiku 2021 roku, a pół roku później pobrali się w Las Vegas. Szybko jednak okazało się, że małżeństwo nie jest zalegalizowane prawnie. 15 maja para ponownie stanęła więc na ślubnym kobiercu. Tym razem w Santa Barbara w Kalifornii. To jednak nie koniec. Druga ceremonia była bardzo kameralna jak na parę celebrytów. Dlatego zakochani postanowili zorganizować kolejny ślub. Jego przepychem pochwalili się w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Kim i Kourtney Kardashian w Armenii. Ochrzciły swoje dzieci w tamtejszym kościele

Kourney Kardashian i Travis Barker chwalą się przygotowaniami do trzeciego ślubu

Para po raz kolejny stanie na ślubnym kobiercu w 22 maja, w niedzielne popołudnie. Ceremonia odbędzie się w średniowiecznym zamku we Włoszech w miejscowości Portofino. Dzień wcześniej jednak Kourtney i Travis spędzili z najbliższymi czas na lunchu w małej, ale niezwykle uroczej wiosce rybackiej San Fruttuoso.

Rodzina Kardashian w PortofinoRodzina Kardashian w Portofino EastNews.com

Kylie Jenner pokazała na InstaStories wystrój pomieszczenia, w którym cała rodzina w sobotę spotkała się na przedślubnym przyjęciu. 

Kylie JennerKylie Jenner instagram.com/ kyliejenner

Na zamieszczonym filmiku widzimy salę z zastawionymi stołami, na których leżą wzorzyste obrusy w starym stylu. Porozmieszczane są również kwiaty w wazonach, a ułożone cytryny dodają całości nieco ciepła. Natomiast syn pana młodego pokazał kilka kadrów z samego przyjęcia.

Landon BarkerLandon Barker instagram.com/ Landon Barker

Warto wspomnieć, że zamek, w którym odbędzie się ślub, na co dzień funcjonuje jako muzeum dla turystów. Kardashianowie w środę wynajęli je na tydzień. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.