Wojtek Szczęsny świętuje szóstą rocznicę ślubu z Mariną. Piłkarz nie powstrzymał się od żartu

Marina i Wojtek Szczęsny uchodzą za zgrane małżeństwo. Wiele razy udowodnili również, że potrafią się z siebie śmiać. Piłkarz na Instagramie uczcił szóstą rocznicę ślubu i opublikował romantyczne zdjęcie z wokalistą. Nie zabrakło żartobliwego komentarza.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojtek Szczęsny sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w 2016 roku. Para zorganizowała bajkowy ślub w Grecji. Panna młoda do ołtarza poszła w sukni, która do tej pory uchodzi za jedną z najpiękniejszych w show-biznesie i przy okazji jedną z najdroższych. Małżeństwo doczekało się syna Liama i wygląda na to, że po upływie lat ich związek jedynie się wzmocnił. Piłkarz na Instagramie poinformował, że świętuje szóstą rocznicę ślubu. Z tej okazji podzielił się romantyczną fotografią. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najdroższe suknie ślubne gwiazd, które przeszły do historii. One nie oszczędzały na kreacjach do ołtarza

Zobacz wideo Marina i Wojciech Szczęsny na randce i zakupach

Wojtek Szczęsny uczcił szóstą rocznicę ślubu. Pochwalił się romantycznym zdjęciem

Marina i Wojtek Szczęsny na co dzień nie mieszkają w Polsce, a we Włoszech. Oboje mają napięte harmonogramy, a ze względu na pracę piłkarza, nie zawsze widzą się tak często, jakby tego chcieli. Sportowiec nie ukrywa, że 21 maja jest dla niego wyjątkowym dniem. Od ślubu z Mariną minęło już sześć lat. Szczęsny na Instagramie pochwalił się kadrem, na którym pozuje razem z żoną. Przy okazji piłkarz pozwolił sobie na drobny żart na temat związku:

1.05.2016. Sześć lat małżeństwa i nadal nie rozumiem jak ona ze mną wytrzymuje - podpisał zdjęcie.
 

W komentarzach nie zabrakło życzeń szczęścia i miłości. 

Piękna z was para.
Idealna para. Bądźcie szczęśliwi.
To się nazywa miłość - czytamy.

Na Instagramie Mariny również pojawiło się odniesienie do rocznicy ślubu. Artystka opublikowała romantyczne wideo z mężem. 

 

Trzeba przyznać, że Marina i Wojtek Szczęsny tworzą naprawdę zgraną parę. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć im kolejnych lat udanego małżeństwa. 

Więcej o: