Polsat SuperHit Festiwal 2022. Paweł Domagała miał wystąpić, ale nie dojechał do Sopotu. Wiadomo, co się stało

20 maja 2022 roku rozpoczął się pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2022. W Operze Leśnej w Sopocie nie pojawił się Paweł Domagała. Wszystko przez chorobę.

Bądź na bieżąco. Więcej o festiwalu w Sopocie przeczytasz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

W piątek 20 maja 2022 roku rozpoczął się Polsat SuperHit Festiwal w Operze Leśnej w Sopocie. Pierwszego dnia na sopockiej scenie wystąpił m.in. zespół T.Love, który świętował na scenie 30-lecie albumu "King". Powód do świętowania miał także zespół Lemon, obchodzący w Operze Leśnej 10-lecie działalności artystycznej. Niestety, z powodu choroby nie mógł pojawić się Paweł Domagała, którego radiowe hity: "Popatrz na mnie" i "Weź nie pytaj" podśpiewywała podczas ostatnich wakacji większość Polaków. Plany pokrzyżowała mu choroba.

Zobacz wideo Szybkie strzały Cleo. Doda czy Edyta Górniak?

Klaudia Halejcio, Marcelina ZawadzkaSopot SuperHit Festiwal. Klaudia Halejcio w piórach, a Sykut-Jeżyna niczym Panna Młoda

Paweł Domagała nie pojawił się na Polsat SuperHit Festiwal. Choroba pokrzyżowała mu plany

W czasie festiwalu odbył się także koncert artystów, których płyty pokryły się platyną. Brawurowe występy dali: Cleo, Kortez, Piotr Cugowski, Komodo, Kwiat Jabłoni i Kaśka Sochacka. Wśród nich zabrakło Pawła Domagały, który musiał zrezygnować z udziału w koncercie. Jak poinformowali prowadzący koncert: Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna, artysta nie dojechał na Polsat SuperHit Festiwal z powodu choroby. Nie zdradzili jednak szczegółów.

Podczas sopockiego koncertu nie zabrakło ukraińskich akcentów. Usłyszeliśmy zespół Enej w utworze "Brat za Brata", który nagrali oryginalnie z ukraińskim zespołem Kozak System. Wystąpił także Kamil Bednarek w duecie z Daną Vynnytską oraz Maciej Maleńczuk, który wygłosił swój polityczny manifest.

Zobacz też: Polsat SuperHit Festiwal 2022. Maleńczuk ze sceny zwrócił się do Wałęsy. "Kto o tym zapomniał, niech se przypomni"

Więcej o: