Siostra Amber Heard uderza w Johnny'ego Deppa. "Zamierzasz to założyć?"

Whitney Heard Henriquez twierdzi, że Johnny Depp był bardzo zaborczym partnerem. Rzekomo mężczyzna nadmiernie kontrolował nie tylko styl ubierania swojej żony, ale również to, z kim się spotykała i jakie propozycje zawodowe otrzymywała.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Po tym, jak zeznania przed sądem złożyła Amber Heard, przyszedł czas na kolejne osoby powołane przez zespół jej obrońców. 18 maja o relacji aktorskiej pary opowiedziała Whitney Heard Henriquez, która przez jakiś czas z nimi mieszkała. Tym samym kobieta miała być również świadkiem awantur, do których dochodziło między byłymi małżonkami. 34-latka zeznała między innymi, że podczas jednej z kłótni Depp uderzył ją w plecy, a także opowiedziała o tym, jak na co dzień wyglądała relacja Johnny’ego z jej siostrą.

Edyta Górniak i Dariusz Krupa Przemek Kossakowski i Martyna WojciechowskaPrzedstawiamy najgłośniejsze rozwody gwiazd

Zobacz wideo O co chodzi w konflikcie Johnny'ego Deppa i Amber Heard?

Siostra Amber Heard twierdzi, że Johnny Depp kontrolował życie byłej małżonki

Wątek nadmiernej kontroli, którą rzekomo wykazywał Johnny Depp względem Amber Heard, pojawił się już w zeznaniach składanych przez aktorkę. Kobieta twierdziła, że były mąż szczegółowo analizował każdy scenariusz, który otrzymywała. W momencie, gdy okazywało się, że miałaby w filmie pojawić się jakaś naga scena, zakazywał jej udziału w takiej produkcji. Oprócz tego mężczyzna zwracał również uwagę na jej stylizacje i rzekomo pilnował, żeby nie były zbyt odważne. Jakby tego było mało, zdaniem Amber mąż kontrolował również to, z jakimi osobami się spotykała.

Ze słowami aktorki zgodziła się jej siostra. Kobieta podczas składania zeznań potwierdziła, że rzeczywiście Depp nadmiernie kontrolował zarówno sposób ubierania byłej żony, jak i jej życie zawodowe. Na początku ich znajomości wydawało się, że mężczyzna jedynie żartuje, ale z biegiem czasu okazało się, że wcale tak nie było.

Na początku wszystkim wydawało się, że Johnny żartuje. Tak jak czasami beż żadnego podtekstu rzuca się w stronę partnerki lub partnera zdanie: "och, zamierzasz to założyć?". Po czasie jednak zaczął coraz częściej wypowiadać w jej stronę takie słowa. W pewnym momencie okazało się, że oboje mają tego samego stylistę i tym samym Johnny kontrolował, co Amber zakładała na różne imprezy. Z czasem jej styl stawał się coraz bardziej konserwatywny - powiedziała Henriquez.

Whitney Heard Henriquez powiedziała, że w pewnym momencie Depp miał się również stanowczo sprzeciwić temu, aby jego żona w ogóle pracowała. Jego zdaniem wystarczyło, że on utrzymywałby całą rodzinę. Siostra aktorki zeznała także, że Johnny zabraniał Amber spotkań z przyjaciółmi i tym samym zadbał o to, aby nie miała zbyt wielu zaufanych osób wokół siebie.

Omenaa MensahOmenaa Mensah ma nową fryzurę. Odważne cięcie

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: