Małgorzata Rozenek paraduje w białej mini. Nie zmarzła? Fanka uczepiła się klapek. Odpowiedziała natychmiast

Małgorzata Rozenek postawiła na wiosenną stylizację, ale ta nie spodobała się internautom. Mieli powód, i to nie jeden. Odpowiedziała na krytykę.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Małgorzata Rozenek to polska prezenterka telewizyjna, która popularność zdobyła szczególnie dzięki prowadzeniu telewizyjnego show "Perfekcyjna pani domu". Gwiazda wielokrotnie zachwycała stylizacjami na ściankach. Teraz postanowiła pochwalić się swoim projektem i musiała stawić czoła fali krytycznych komentarzy.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek krytykowana za retusz zdjęć. Reaguje

Małgorzata Rozenek krytykowana przez internatów. Poszło o stylizację

Małgorzata Rozenek zdecydowanie poczuła wiosnę i podzieliła się z fanami słonecznym kadrem prosto z warszawskich ulic. Miała na sobie białą mini odkrywającą ramiona (kreacja pochodzi z jej sklepu). Całość "Perfekcyjna" dopełniła dużymi okularami przeciwsłonecznymi i klapkami na szpilce.

 

Wygląda na to, że wiosenna stylówka nie przypadła do gustu obserwatorom. Twierdzą, że ubiór Małgorzaty Rozenek nie był adekwatny do pogody na mieście.

Serio? W Warszawie dziś nie było aż tak ciepło - czytamy.

Na odpowiedź perfekcyjnej nie trzeba było długo czekać. Przyznała, że pogoda była piękna nawet w godzinach wieczornych.

Było i to o 17-tej - odpowiedziała.

Prawdziwa burza rozpoczęła się przez klapki. Jedna z fanek wytyka Małgorzacie Rozenek, że obuwie, które wybrała, jest bardzo złe dla sylwetki i kręgosłupa.

Myślę, że te klapki co najmniej źle działają na sylwetkę i kręgosłup.

Tym razem prezenterka również nie pozostała dłużna. Upiera się, że buty są bardzo wygodne i niebawem pochwali się filmikiem, na którym widać, jak w nich biega.

To są najwygodniejsze klapki świata. Jutro wrzucę stories, jak w nich biegam.

Będziecie wyczekiwać nagrania?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.