Małgorzata Rozenek chwali się umięśnionym brzuchem na ściance. Obóz Lewandowskiej zrobił swoje!

Małgorzata Rozenek pojawiła się na evencie urodzinowym znanej sieci sklepów. Od gwiazdy i jej intrygującej kreacji nie sposób było odwrócić wzrok.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Styl Małgorzaty Rozenek jest bacznie śledzony przez jej fanów. Garderoba gwiazdy jest dokładnie analizowana, a ubrania, w których pozuje na Instagramie i różnych eventach, szybko stają się obiektem poszukiwań w sklepach i domach mody. Teraz celebrytka pojawiła się na uroczystych urodzinach sieci sklepów HalfPrice i jak zwykle nie mogła się odpędzić od fotoreporterów. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek krytykowana za retusz zdjęć. Reaguje

Bella Hadid, Kendall JennerBella Hadid żałuje, że założyła tak odważną sukienkę. Kultowe stylizacje z Cannes

Małgorzata Rozenek zachwyciła kreacją na urodzinach sieci sklepów

Event z okazji pierwszych urodzin odbył się w Forcie Mokotów w Warszawie. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd. Wśród gości byli między innymi: Anna Wendzikowska, Ida Nowakowska, Michał Piróg czy Agnieszka Wolszczyk. Na czerwonym dywanie nie zabrakło także wspomnianej Małgorzaty Rozenek. 

Gwiazda połączyła elegancję ze swobodą. Ubrała się w biały garnitur, który odsłonił nieco ciała. Pod marynarką Małgorzata Rozenek miała bowiem tylko top w kolorystyce nawiązującej do logo marki, która zorganizowała event. Celebrytka zdecydowała się na szpilki z odsłoniętymi palcami na niskim obcasie. Gwiazda postawiła też na intrygujący dodatek - etui na telefon, zawiesiła jak torebkę. Stylizację uzupełniła delikatnym makijażem i spiętymi włosami.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek eastnews.com

Więcej zdjęć Małgorzaty Rozenek z uroczystych urodzin sklepu znajdziecie w naszej galerii.

Tomasz KammelKammel pochwalił się zdjęciem przed i po metamorfozie. "Trzeba tylko ruszyć pupę"

Więcej o: