Kulisy relacji Amber Heard i Elona Muska. Znajomy aktorki ujawnił nowe informacje na ich temat

Znajomy Amber Heard ujawnił nowe informacje na temat jej relacji z Elonem Muskiem. Mężczyzna zdradził, że przedsiębiorca i aktorka spotykali się, zanim jeszcze oficjalnie zakończyło się jej małżeństwo z Johnnym Deppem.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Rzekomo Amber Heard i Elon Musk po raz pierwszy spotkali się na gali MET w 2016 roku. Wówczas miała ich łączyć jedynie przyjacielska relacja, która przerodziła się w coś poważniejszego dopiero rok po rozwodzie aktorskiej pary. 

Zobacz wideo O co chodzi w konflikcie Johnny'ego Deppa i Amber Heard?

Nowe informacje dotyczące relacji Amber Heard i Elona Muska

Jedną z osób, która w środę 18 maja zeznawała przed sądem, był Joshua Drew, który bardzo dobrze zna zarówno Deppa, jak i Heard. Wspólnie ze swoją byłą partnerką Raquel Pennington mieszkał w jednym z apartamentów aktorskiej pary, a także często ich odwiedzał. Jeden z najciekawszych fragmentów jego zeznań dotyczył relacji łączącej Amber i Elona Muska.

Zdaniem mężczyzny przedsiębiorca był częstym gościem w domu gwiazd. Co ciekawe, spotkania miały się odbywać niecały miesiąc po tym, jak aktorka złożyła pozew rozwodowy. Zatem jego słowa mogą wskazywać na to, że wbrew wcześniejszym zapewnieniom ich relacja zaczęła się rozwijać, zanim jeszcze oficjalnie zakończyło się małżeństwo Deppa i Heard.

Kto jeszcze zeznawał kolejnego dnia "procesu dekady"?

Oprócz wyżej wspomnianego znajomego pary, zeznania przed sądem złożyła również siostra aktorki. Kobieta opowiedziała między innymi o tym, jak wielokrotnie widziała Deppa będącego pod wpływem narkotyków i alkoholu. Pomimo tego, że podobnie jak inni świadkowie Amber Heard opisywała obrażenia, jakich rzekomo kobieta doznała w wyniku agresji męża, to nigdy nie widziała, że aktor ją uderzył.  

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.