Rafał Trzaskowski o obserwowaniu Maffashion i imprezowaniu na mieście. "Teraz jest ciężko"

W podcaście "WojewódzkiKędzierski" Rafał Trzaskowski opowiedział sporo o prywatnym życiu. Prezydent Warszawy ma wśród przyjaciół kilka gwiazd polskiego show-biznesu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na Gazeta.pl

Choć w rozmowie Rafała Trzaskowskiego z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim nie zabrakło wątków politycznych - prezydent Warszawy złożył między innymi życzenia urodzinowe Andrzejowi Dudzie - opowiedział także sporo o wiele mniej znanych faktach ze swojego życia. Odpowiedział między innymi na pytanie o relację z Maffashion, która nie tak dawno krytykowała bierność prezydenta Warszawy wobec pomocy uchodźcom z Ukrainy.

Zobacz wideo Maffashion prezentuje mieszkanie

Małgorzata Socha, Tomasz KammelU Kammela luksus, a u Sochy przytulnie. Zobaczcie, jak polskie gwiazdy urządziły swoje kuchnie

Rafał Trzaskowski wyjaśnia, dlaczego obserwuje Maffashion i gdzie imprezuje

Można się spodziewać, ze Rafał Trzaskowski, który nie tylko urodził się w Warszawie, ale skończył także stołeczne liceum i studiował na wydziale Uniwersytetu Warszawskiego, kluby w stolicy zna od podszewki. Dwa lata temu polityk zaliczył zresztą wpadkę wizerunkową, gdy podczas imprezy nad Wisłą miał zażyczyć sobie zmiany muzyki, tłumacząc, że "to jego miasto". Trzaskowski przyznał w rozmowie z Wojewódzkim i Kędzierskim, że dawniej uwielbiał imprezować na mieście, jednak obecnie mocno utrudnia mu to rozpoznawalność.

Teraz jest ciężko, bo ta rozpoznawalność po wyborach prezydenckich jest tak duża, że to trudne, nad czym ubolewam, bo fajnie by było mieć odrobinę możliwości wyjścia, a Warszawa jest wspaniałym miejscem - skomentował Trzaskowski.

Dodał również, że obecnie raczej zdarza mu się pójść na domówkę niż do klubu. Prezydent Warszawy, zapytany przez Wojewódzkiego, czy podczas licznych imprez miał kontakt z narkotykami, stanowczo zaprzeczył. Dziennikarz podjął również temat Maffashion, którą szef warszawskiego ratusza obserwuje na Instagramie. Okazuje się, że influencerka i polityk znają się osobiście.

Bardzo interesuję się zmianami w modzie - zażartował prezydent Warszawy.
Tak naprawdę poznaliśmy się z nią, jak wspierała ideę głosowania w wyborach prezydenckich - wytłumaczył.

Beata Kawka, Krzysztof StelmaszykCo dzisiaj robią i jak wyglądają aktorzy z "Samo życie"? Krzywkowska miała raka

Rafał Trzaskowski w takich okolicznościach poznał również Filipa Chajzera i Anję Rubik. Bliskim znajomym prezydenta Warszawy, jeszcze z lat wczesnego dzieciństwa, jest natomiast Michał Żebrowski

Biłem się z Żebrowskim i on wygrał. Do momentu, gdy nie nauczyłem się kilku chwytów judo, to on był górą. Biliśmy się też o względy dziewczyny. Był bardziej żulerski niż ja. Był prowokatorem złego zachowania. Ale jak raz go przerzuciłem przez bark, to nabrał szacunku i od tamtej pory jesteśmy przyjaciółmi - opowiadał Rafał Trzaskowski.

Trzaskowski wyznał, że wieloletnia przyjaźń, która łączy go z Michałem Żebrowskim, to w jego życiu coś niezwykle cennego. Podkreślił również, że aktor jest bardzo dobrym człowiekiem i do relacji z nim ma ogromny sentyment.

Więcej o: