Królowa Elżbieta II na swoim ulubionym wydarzeniu. Promieniała! Uśmiech nie schodził z jej twarzy

Do sieci właśnie trafiły najnowsze zdjęcia królowej Elżbiety II. Rozpromieniona monarchini 13 maja wzięła udział w Royal Windsor Horse Show. To jedno z jej ulubionych wydarzeń w roku.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Po tym, jak Pałac Buckingham ogłosił, że królowa Elżbieta II po raz pierwszy od 59 lat nie pojawi się na uroczystości otwarcia sesji brytyjskiego parlamentu, wiele osób zaczęło się obawiać, że znacznie pogorszył się stan zdrowia monarchini. Jednak jej najnowsze zdjęcie, które zostały wykonane podczas Royal Windsor Horse Show, sugerują, że 96-latka czuje się lepiej.

Tajemnice Pałacu Buckingham. To nie tylko piękne wnętrza. Bankomaty i poczta do dopiero początekTajemnice Pałacu Buckingham. Bankomat i własna poczta to dopiero początek

Zobacz wideo Królowa Elżbieta II opublikowała swojego pierwszego posta na Instagramie

Królowa Elżbieta II nie mogła przegapić ulubionego wydarzenia

Royal Windsor Horse Show to pokaz koni, który corocznie odbywa się przez cztery dni w maju lub w czerwcu. W tym roku impreza rozpoczęła się 12 maja i potrwa do niedzieli 15 maja. Wydarzenie to po raz pierwszy zorganizowano w 1943 roku. Od tego czasu królowa Elżbieta II podobno ani razu go nie opuściła. Nie inaczej było tym razem.

Pomimo tego, że kilka dni temu lekarze monarchini poinformowali, że ma problemy z poruszaniem, to nic nie stanęło jej na przeszkodzie, aby zaszczycić swoją obecnością podczas drugiego dnia imprezy. Fotoreporterzy uchwycili moment, gdy opuściła szybę samochodu, w którym się znajdowała i przez chwilę rozmawiała z kilkoma osobami. Podczas pogawędki uśmiech nie schodził z jej twarzy.

Britain Royals QueenBritain Royals Queen Steve Parsons / AP / AP

Britain Royals QueenBritain Royals Queen Steve Parsons / AP / AP

Royal Windsor Horse Show był także ukochanym wydarzeniem jej męża, księcia Filipa, który zmarł w kwietniu ubiegłego roku w wieku 99 lat. Z pewnością udział w tym evencie jest dla niej zarówno wzruszającym, jak i radosnym wspomnieniem ich 73-letniego małżeństwa. Więcej nowych zdjęć królowej znajdziecie w galerii powyżej artykułu. 

Królowa Letizia, księżna KateLetizia w zielonej bluzce, ale to spódnica robi robotę. Kate by w taką nie wskoczyła

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl 

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: