Królowa Letizia w zielonej koszuli, ale to spódnica robi robotę. Księżna Kate by w taką nie wskoczyła

Królowa Letizia wie, jak sprawić, żeby odbiorca nie mógł oderwać od niej wzroku. Wybrała iście wiosenną kreację i wyglądała w niej znakomicie. Księżna Kate mogłaby u niej wziąć korki ze stylu, bo jej niedawne stylizacje wieją nudą.

Więcej artykułów na temat stylizacji gwiazd przeczytasz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Bycie częścią rodziny królewskiej wiąże się z szeregiem obowiązków. Wiedzą coś o tym królowa Letizia i księżna Kate. Panie do perfekcji opanowały zasady dress code'u i doskonale wiedzą, jakich zasad trzeba przestrzegać, jeśli chodzi o ubiór w rodzinie królewskiej. Mimo to, tylko jedna z nich potrafi, biorąc pod uwagę funkcję, jaką pełni, prezentować się elegancko, jednocześnie niebanalnie, nowocześnie i świeżo. 

Zobacz wideo Tak mieszkają księżna Kate i książę William

Królowa Letizia olśniła stylizacją, a księżnej Kate zabrakło polotu

Obie panie znają dobrze swoje sylwetki i wiedzą, jak dobierać do nich kreacje. Podczas wyjazdu do Szkocji i wzięcia udziału w programie, który przybliża dzieciom kwestię emocji i zdrowia psychicznego "Roots of Empathy", księżna Kate postawiła na wariacje na temat różnych odcieni niebieskiego. Wyglądała poprawnie. Spodnie z kantem połączyła z delikatną, szafirową bluzką, a całość uzupełniła płaszczem w brytyjskim stylu. Nie można się do niczego przyczepić w tej stylizacji, ale nie da się ukryć, że nie budzi ona żadnych wielkich emocji. Jest nudno i brakuje energetycznego akcentu w tym "looku", który jest mocno pożądany w aktualnym sezonie. Może to wina szkockiej pogody, która nie zachęca do eksperymentów ze stylem? 

Britain RoyalsBritain Royals Jane Barlow / AP / AP

Królowa Letizia 

Z kolei królowa Letizia w czasie wizyty w Las Hurdes postawiła na wiosenną koszulę od Caroliny Herrery i wygrała. Do tego spódnica z recyklingowej kolekcji, która jest nie tylko modnym elementem stylizacji, ale także manifestem światopoglądowym. Świetnie współgra tutaj połączenie zielonej, trawiastej koszuli z długą, kwiecistą spódnicą. Całość prezentuje się elegancko i świeżo. Widać, że królowa Letizia nie boi się eksperymentować, ale potrafi robić to ze smakiem i chwała jej za to. 

Hiszpańska para królewska z wizytą w PinofranqueadoHiszpańska para królewska z wizytą w Pinofranqueado Agencja Gazeta

Co myślicie o tych dwóch stylizacjach? Kto waszym zdaniem ma lepszy styl? 

Więcej o: