Johnny Depp wyleciał na urlop. Fan go rozpoznał, a jego żona wrzuciła ich selfie do sieci. Hit!

Johnny Depp postanowił uciec za ocean, żeby odpocząć po procesie o zniesławienie, który wytoczył Amber Heard. Aktor został rozpoznany w Wielkiej Brytanii, co oznacza, że zbiera siły na dalszy ciąg sądowej batalii.

Więcej artykułów na temat Johnny'ego Deppa i Amber Heard przeczytasz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Po wniesieniu przez Amber Heard oskarżenia o przemoc domową Johnny Depp postanowił nie być jej dłużny i oskarżył ją o pomówienia. Po trudnym i wyczerpującym procesie aktora czeka od nowego tygodnia ciąg dalszy walki. Postanowił wybrać się na krótki urlop do Wielkiej Brytanii. 

Zobacz wideo Wyjaśniamy, o co tak naprawdę chodzi w "procesie dekady"

Amber HeardJak żyje Amber Heard? Podglądamy dom bohaterki "procesu dekady"

Johnny Depp zaszył się na jakiś czas w Wielkiej Brytanii. Czy uda mu się wyjść obronną ręką z "procesu dekady"?

Na to pytanie odpowiada sobie wiele fanów i fanek, którzy trzymają kciuki za aktora. Johnny Depp, żeby mieć siły na "dogrywkę" rozprawy sądowej w przyszłym tygodniu, postanowił na chwilę zniknąć i wyjechał do Wielkiej Brytanii. Opuścił hrabstwo Fairfax w Wirginii, gdzie od tygodni toczy się jego walka z Amber Heard. Aktor znany m.in. z produkcji "Piraci z Karaibów" został bardzo ciepło przywitany przez Brytyjczyków. Johnny Depp w całym tym zamieszaniu znalazł nawet chwilę na spotkanie z fanem i zrobienie wspólnej fotografii. Zadowolona żona mężczyzny, który spotkał się z aktorem, opublikowała zdjęcie ukochanego z idolem na Twitterze. Post po pewnym czasie usunęła. Fotografię możecie jednak obejrzeć na stronie Marca.com.

Na fotografii Johnny Depp zaprezentował się w długich, rozpuszczonych włosach, a nie tak jak na rozprawie - w gładko zaczesanym kucyku. Dobrał do tego surferskiego looku beżowe okulary i zieloną parkę. Delikatny uśmiech wskazywał, że jest rozluźniony i pozytywnie nastawiony do życia. 

Co myślicie o sprawie Johnny'ego Deppa i Amber Heard? 

Więcej o: