Wszyscy kochankowie Amber Heard. Pełna lista nazwisk posłuży jako dowód w procesie. Są na niej znane osoby

Wśród dowodów w procesie między Johnnym Deppem a Amber Heard znalazła się lista partnerów i partnerek aktorki. Niektórzy i niektóre z nich będą musieli zeznawać.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Proces wytoczony przez Johnny'ego Deppa Amber Heard ujawnia wiele prywatnych szczegółów z życia aktorów. Jednym z nich jest lista partnerów i partnerek Heard, która została dołączona do materiału dowodowego. Podczas przesłuchania psycholożki klinicznej dr Dawn Hughes prawnicy Johnny'ego pytali o związek Heard z Jamesem Franco. Kobieta, odpowiadając na pytania prawników Deppa, ujawniła, że Amber opowiadała na sesjach o swoich partnerach i partnerkach seksualnych. I podzieliła się tymi informacjami w sądzie. 

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Lista partnerek i partnerów Amber Heard dowodem w sądzie

Lekarka wymieniła wszystkie znaczące osoby w życiu Heard oraz charakter tych związków. Jak wynika z przedstawionych przez serwis TooFab zapisków, pierwszym chłopakiem, z którym spotykała się była żona Johnny'ego Deppa, był niejaki Travis. Widywali się między 16. a 18. rokiem życia Amber, która opisała go jako "dobrego faceta".

Kolejnym partnerem na jej liście okazał się Eduardo, z którym aktorka spotykała się w wieku 18-19 lat, lecz jak zaznaczyła, w ich relacji "nie było seksu", być może ze względu na to, że opisała go jako działacza katolickiego. Jego następcą okazał się "kochający zabawę" Valentino, po którym przyszedł czas na "przygodny" romans z Markiem z Meksyku.

Następna relacja Amber trwała pięć lat i była ostatnim związkiem aktorki przed zaangażowaniem się w znajomość z Johnnym Deppem, której skutki ogląda dziś cały świat. Jak wspomina "Page Six", w 2008 roku zaczęła spotykać się z urodzoną na Hawajach malarką i fotografką Tasyą van Ree. Ich relacja była na tyle poważna, że w tym czasie Amber legalnie zmieniła nazwisko. W 2009 roku Heard została aresztowana za przemoc domową wobec partnerki, po tym jak doszło między nimi do kłótni na lotnisku w Seattle. Trzy lata później rozstały się, a aktorka wróciła do swojego nazwiska.

Choć pierwsza część listy może wydawać się interesująca, prawników Deppa zdecydowanie bardziej ciekawiły jednak te osoby, które zostały zapisane po okresie małżeństwa z aktorem. Zgodnie z przypuszczeniami, na pierwszej pozycji znalazły się inicjały J.F., będące skrótem od James Franco, co potwierdziła sama dr Hughes. Obok nich znalazła się adnotacja:

JF, zbliżył się, ale naprawdę chciał być z Johnnym.

W swoich wyjaśnieniach dr Hughes zwróciła uwagę na część, w której zapisane jest, że byli jedynie przyjaciółmi:

Nie mówiła mi o tej relacji, jako o związku intymnym. Zapytałam o to, co dzieje się z Jamesem Franco, ponieważ była to kwestia, która została poruszona w tej sprawie.

W dalszym toku zeznań kobieta przyznała, że w 2015 roku, kiedy Amber była jeszcze żoną Deppa, z Franco stali się "bardziej przyjaciółmi".

Kolejnym nazwiskiem na liście okazał się Elon Musk, którego aktorka poznała na gali MET w 2016 roku. Lekarka potwierdziła, że zaczęli się spotykać dopiero wtedy, gdy Heard złożyła przeciwko mężowi tymczasowy zakaz zbliżania. Ich relacja trwała do marca 2018 roku i została opatrzona komentarzem aktorki:

Miałam złamane serce/ moja dusza była martwa/ nic wtedy nie czułam.

Dr Dawn Hughes jest pierwszym świadkiem zeznającym na korzyść Amber Heard w procesie o zniesławienie, który trwa już czwarty tydzień.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.