Gdzie są te miliony, Amber Heard? Fundacja charytatywna do dziś nie otrzymała obiecanej przez nią kwoty

W wyniku ugody rozwodowej z Johnnym Deppem, Amber Heard zobowiązała się przekazać całą kwotę w wysokości siedmiu milionów dolarów na cele charytatywne. Jak się okazuje, połowa z tej kwoty wciąż nie trafiła na konto fundacji.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Jeszcze w 2016 roku Amber Heard oznajmiła, że całą kwotę siedmiu milionów dolarów, którą dostała od byłego męża Johnny'ego Deppa w wyniku ugody rozwodowej, przekaże na cele charytatywne. Połowa tej sumy trafić miała do Szpitala Dziecięcego w Los Angeles, reszta zaś do Amerykańskiego Związku Swobód Obywatelskich (ACLU). Jak twierdzi Terence Dougherty, dyrektor operacyjny American Civil Liberties Union, aktorka wciąż nie wpłaciła 3,5 miliona dolarów na organizację ze względu na domniemane "trudności finansowe".

Zobacz wideo Doda o małżeństwach. "Byli odbiciem moich deficytów"

Gdzie podziały się pieniądze z ugody rozwodowej Heard i Deppa? Aktorka wciąż nie zapłaciła 3,5 miliona dolarów na cele charytatywne

Jak podaje magazyn "People", podczas rozprawy, która miała miejsce w miniony czwartek, w sądzie zostało odtworzone nagranie, w którym Terence Dougherty mówi, że Amber Heard obiecała przekazać połowę z siedmiu milionów dolarów na rzecz ACLU, a resztę kwoty na rzecz Szpitala Dziecięcego w Los Angeles.

Amber HeardAmber Heard sztucznie wywołuje łzy? Ma pocierać oczy specjalną substancją

Zeznanie mężczyzny zostało nagrane w grudniu 2021 roku. Do tego czasu ACLU, będąca organizacją non-profit, zajmującą się obroną praw i wolności jednostki, otrzymała zaledwie 1,3 miliona dolarów w imieniu aktorki. Jak donosi Daily Mail, Heard przekazała z tego 350 tys. dolarów, a 100 tys. dolarów dołożył sam Depp. Kolejne 350 tys. dolarów miało pochodzić z funduszu inwestycyjnego Fidelity. Terence Dougherty, przedstawiciel Amerykańskiego Związku Swobód Obywatelskich, zeznał przed sądem, że pozostałą część spłaty, opiewającą na 500 tys. dolarów, przekazał najprawdopodobniej Elon Musk, z którym wówczas spotykała się Amber Heard.

Dyrektor organizacji wyznał, że płatności skończyły napływać w 2018 roku. Jakiś czas później skontaktował się on z Amber Heard, aby zapytać o przyszłe raty:

Dowiedzieliśmy się, że miała problemy finansowe.

Amber Heard, Johnny DeppEkspert od mowy ciała ocenił zachowanie Deppa i Heard. Nie ma wątpliwości

Zarówno Amber Heard, jak i jej prawnicy nie skomentowali jeszcze sprawy.

Więcej o: