Fani swatają Johnny'ego Deppa z jego adwokatką. "Jej uśmiech i język ciała mówią wszystko"

Sprawą sądową Johnny'ego Deppa i Amber Heard od dłuższego czasu żyje cały świat. Teraz fani postanowili skupić się na postaci adwokatki aktora. Założyciele konta dla fanów Camille Vasquez na TikToku wstawili do sieci filmiki, które wywołały niemałe poruszenie.

Więcej ciekawych newsów o gwiazdach i celebrytach znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Nie ma co ukrywać, że do najgłośniejszych tematów tego roku z pewnością możemy zaliczyć sprawę sądową Amber Heard i aktora znanego m.in. z produkcji "Piraci z Karaibów" - Johnny'ego Deppa. Ich perypetiami żyje cały show-biznes, a byli partnerzy wywlekają w czasie rozprawy dosłownie wszystko. Nikogo więc nie dziwi, że teraz do mediów trafiły spekulacje na temat prawdopodobnego romansu, który nawiązać się między adwokatką Deppa - Camillą Vasquez, a samym aktorem.

Zobacz wideo Dowiedz się, o co tak naprawdę chodzi w konflikcie między Heard a Deppem

Johnny Depp i Camilla Vasquez mają się ku sobie? Fani są pewni!

Wielbicieli talentów aktora nie brakuje. W związku z tym starają się oni wspierać mężczyznę w tym trudnym czasie, a także wyrażają się w niepochlebny sposób o Amber Heard, która ich zdaniem zachowuje się w procesie sądowym bardzo nie fair. Jedyną kobietą, na której - zdaniem obserwatorów - aktor może polegać jest jego adwokatka Camilla Vasquez. Na filmiku, który dodali na fanpage'a adwokatki, widać czuły uścisk po zakończeniu rozprawy, który dał internautom do myślenia.

Pod nagraniem pisali o gorącym uczuciu między nimi:

Jej uśmiech i język ciała mówią wszystko - podkreśliła użytkowniczka TikToka.

Następna dodała:

Widzę między nimi chemię!

Inni doszukują się na tych nagraniach głębszego, przemyślanego działania i strategii, która pozwoli im wygrać sprawę z Amber Heard. Zgadzacie się z internautami?

Więcej o: