Książę William próbuje ocieplić kontakty z księciem Harrym? Wykonał znaczący gest

Stosunki pomiędzy synami księżnej Diany są napięte, odkąd książę Harry z Meghan Markle opuścili Wielką Brytanię. Teraz książę William wykonał krok, który może znów zbliżyć go do brata.

Więcej na temat brytyjskiej rodziny królewskiej znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zrezygnowanie z tytułów i wyjazd z Wielkiej Brytanii oddaliły księcia Harry'ego od reszty rodziny królewskiej. Wygląda na to, że jego starszy brat próbuje dać kolejną szansę ich relacji, mimo wcześniejszych sporów. Za pośrednictwem mediów społecznościowych książę William złożył życzenia urodzinowe bratankowi - małemu Archiemu.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Neville Longbottom - a właściwie Matthew Lewis przed wielką metamorfoząCo słychać u aktorów z "Harry'ego Pottera"? Neville jest nie do poznania

Na Instagramie księcia Williama i księżnej Kate pojawiło się rodzinne zdjęcie oraz życzenia dla małego Archiego. Syn Harrego i Meghan Markle skończył trzy lata.

Życzymy Archiemu szczęścia w dniu urodzin - czytamy na fotografii.

Taki gest może się wydawać błahy, jednak mając na uwadze konflikt między braćmi, ma on naprawdę spore znaczenie.

Książę William życzy bratankowi wszystkiego najlepszegoKsiążę William życzy bratankowi wszystkiego najlepszego Screen - InstaStories

Jest szansa, że po długiej walce relacje pomiędzy Meghan Markle i księciem Harrym a brytyjską rodziną królewską wreszcie ulegną poprawie.

Marcelina ZawadzkaMarcelina Zawadzka może iść na osiem lat do więzienia. Zaraz usłyszy wyrok

Para, która wybrała życie w Stanach Zjednoczonych, z dala od królewskiego dworu i związanych z tym obowiązków, została zaproszona na jubileusz wstąpienia królowej Elżbiety II na tron. Nie pojawi się jednak na balkonie Pałacu Buckingham podczas jednego z punktów programu - słynnej parady wojskowej "Trooping the Colour". Szykuje się więc zlot rodzinny, jednak w dość napiętej atmosferze.

Zanim Meghan i Harry się zbuntowali, doszło do wielu trudnych sytuacji między żonami książąt. Czy uda im się to naprawić i odbudować relacje? Wiadomo, że zależy na tym księciu Karolowi, który chciałby częściej widywać wnuki.

Więcej o: