Rihanna i ASAP Rocky pobrali się?! Na razie wiemy, że w teledysku

ASAP Rocky wypuścił właśnie teledysk, w którym oświadczył się Rihannie, swojej życiowej partnerce, oraz wziął z nią ślub. Czy to oznacza, że para celebrytów faktycznie jest już po ślubie? Na ten temat pojawiło się wiele spekulacji.

Więcej o polskich i zagranicznych gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl. 

ASAP Rocky i Rihanna oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Popularny raper wypuścił właśnie teledysk do długo oczekiwanej piosenki "D.M.B.", na którym pojawia się wraz ze swoją partnerką. Oczywiście nie wiemy, na ile sceny klipu są wyrazem artystycznej ekspresji, a na ile odzwierciedlają prawdziwe życie. Mamy zatem historię miłosną, w której możemy się doszukać wiele podobieństw do związku celebrytów

Zobacz wideo "Mogłabym go przytulić, ale nie jest w moim typie". Gwiazdy o gwiazdach o Smolastym

W teledysku Rihanna i ASAP Rocky biorą ślub. Czy w rzeczywistości też są już małżeństwem?

W klipie do "D.M.B." padają znaczące słowa ASAP Rocky'ego do Rihanny.

Wyjdziesz za mnie?
 

Odpowiedź wydaje się oczywista - Rihanna powiedziała "tak". Celebrytka występuje też w sukni z długim, czerwonym welonem.

Rihanna, ASAP RockyRihanna, ASAP Rocky Fot. Instagram.com/asaprocky

Jak przystało na amerykański rap, w utworze pojawia się też sporo przekleństw i odważnych wyznań. W jednym wersie ASAP Rocky komunikuje, że nie bije swojej kobiety. Dość znamienne, biorąc pod uwagę historię miłości Rihanny i Chrisa Browna, zakończonej brutalnym pobiciem. 

Nie biję mojej s*ki, potrzebuję mojej s*ki. Czyści moje łóżko, karmi moich przyjaciół i dochowuje mojego sekretu.

Okazuje się jednak, że teledysk powstawał prawie rok temu. Na żadnej ze scen Rihanna nie jest w zaawansowanej ciąży, w dodatku jest w tej samej stylizacji, w której była widziana na Bronxie w lipcu 2021 roku. Fani ASAP Rocky'ego mogą być jednak usatysfakcjonowani nową piosenką, którą wydał ich idol. Wielbiciele Rihanny muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Jej ostatnia płyta "Anti" została wydana w 2016 roku. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA