Justyna Kowalczyk zabrała syna nad morze. Hugo rośnie jak na drożdżach! Piękne zdjęcie

Justyna Kowalczyk majówkę spędza aktywnie. Sportsmenka z całą rodziną wybrała się nad morze, a przy okazji pochwaliła się nowym zdjęciem synka.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Justyna Kowalczyk we wrześniu ubiegłego roku została mamą. Biegaczka narciarska chętnie trenowała przez całą ciążę, a po urodzeniu syna zaczęła ćwiczyć i chodzić po górach z maluchem na rękach. Nic więc dziwnego, że pierwszą majówkę z małym Hugo również spędza aktywnie. Kowalczyk podzieliła się zdjęciem ze spaceru w krakowskim parku, a niedługo później wraz z mężem i synem zameldowali się nad polskim morzem.

Zobacz wideo Paulina Krupińska tłumaczy, czy jej córka wejdzie do show-biznesu

Justyna Kowalczyk pokazała kolejne zdjęcie syna

Sportsmenka od samego początku bardzo chroni prywatność dziecka. Na zdjęciach pokazuje chłopca tyłem lub zakrywa jego twarz. Fotografia z majówki nie jest wyjątkiem. Justyna Kowalczyk wrzuciła na Instagram kadr, na którym trzyma małego Hugo na rękach. Mimo że nie widać go z bliska, nie ulega wątpliwości, że chłopczyk błyskawicznie rośnie. Syn biegaczki narciarskiej podczas pierwszej majówki miał okazję podziwiać fale Morza Bałtyckiego z pokładu statku.

 

Justyna Kowalczyk we wrześniu 2020 roku została żoną utytułowanego wspinacza górskiego i alpinisty Kacpra Tekielego. Syn pary przyszedł na świat niecały rok po tym, jak powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Urodzenie dziecka ani odrobinę nie zmniejszyło zamiłowania Justyny Kowalczyk do sportu i gór. Sportsmenka często dzieli się zdjęciami, na których mały Hugo towarzyszy jej w nosidełku podczas wspinaczek czy w specjalnej przyczepce na nartach, gdy jego mama szusuje po śniegu. Pod koniec kwietnia Kowalczyk zapowiedziała, że skończył się jej "okres ochronny" i wraca do treningów siłowych. 

Więcej o: