Marina pochwaliła się wnętrzami nowej posiadłości. Uwagę zwraca drzewo na środku salonu

Marina Łuczenko-Szczęsna w ostatnim czasie była mniej aktywna na Instagramie. Pokazała jednak, jak wygląda jej majówka spędzona razem z rodziną w posiadłości, którą kupili z mężem jakiś czas temu. Wnętrza zachwycają. To raj dla każdego estety!

Więcej na temat tego, jak mieszkają gwiazdy, znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Nie jest tajemnicą, że Marina Łuczenko-Szczęsna i jej mąż, Wojciech Szczęsny od lat inwestują w nieruchomości. Mogą pochwalić się domem w Zakopanem, wiejską willą na wsi, a także posiadłością w bardziej tropikalnym klimacie, która najprawdopodobniej mieści się we Włoszech. Gwiazda na InstaStory opublikowała nowe kadry, na których widać, jak urządziła salon. Nic nie stoi tu przypadkowo. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gwiazdy z ukraińskimi korzeniami. Są znane w Polsce i na świecie. Niektóre nazwiska mogą być zaskoczeniem

Zobacz wideo Marina Łuczenko-Szczęsna nagrała filmik, jak jej syn Liam śpiewa hymn Polski

Marina Łuczenko-Szczęsna pochwaliła się eleganckim salonem. Jest luksusowo 

Na InstaStory Mariny pojawiły się nowe zdjęcia, na których widać, jak artystka spędza tegoroczną majówkę. Celebrytka postawiła na relaks w rodzinnym gronie, w jednej ze swoich posiadłości. Trzeba przyznać, że mając taki dom rozumiemy, czemu gwiazda nie chce się z niego ruszać. 

Salon zachwyca prostotą i spójnością. Przeważają jasne kolory i beże. Widać dwie białe kanapy, a jedną z nich zając pies wokalistki. Naprzeciwko nich stoi stolik kawowy z marmurowym blatem. Na ścianie można zauważyć sporych rozmiarów obraz, a także eleganckie lampy z białymi kloszami, czy duże drzewko. W tak stylowym salonie nie mogło zabraknąć również popularnych wśród gwiazd "coffee table book". Marina ma album Toma Forda, za który trzeba zapłacić ponad 500 złotych. 

Marina Łuczenko-Szczęsna pochwaliła się eleganckim salonem. Jest luksusowoMarina Łuczenko-Szczęsna pochwaliła się eleganckim salonem. Jest luksusowo Fot. Instagram/ marina_official

Z salonu można wyjść na okazały taras i duży ogród. Na zewnątrz mieści się również sporych rozmiarów basen, w którym bawił się Wojciech Szczęsny z Liamem. 

Anna i Robert LewandowscyLewandowscy zabrali córki do Legolandu. Już nie ukrywają ich twarzy

Też jesteście pod wrażeniem tego, w jakich wnętrzach mieszka Marina Łuczenko-Szczęsna? Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony. 

Więcej o: