Marina Łuczenko świętuje urodziny Wojciecha Szczęsnego. Patrzymy na tort. Oryginalny!

Wojciech Szczęsny 18 kwietnia obchodził 32. urodziny. Życzenia za pośrednictwem Instagrama złożyła mu żona, Marina Łuczenko.

Bądź na bieżąco. Więcej o tym, jak gwiazdy świętują urodziny przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

O związku Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego zrobiło się głośno w 2013 roku. Wtedy po raz pierwszy pokazali się razem publicznie, gdy pojechali do Gdyni na festiwal Open'er. Po dwóch latach bramkarz oświadczył się ukochanej. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2016 roku. Ślub odbył się w Grecji. W 2018 roku powitali na świecie pierwsze dziecko, syna Liama. Niedawno piłkarz świętował urodziny. Marina wraz z Liamem przygotowała dla męża niespodziankę.

Zobacz wideo Marina Łuczenko-Szczęsna nagrała filmik, jak jej syn Liam śpiewa hymn Polski

Marina Łuczenko świętuje urodziny Wojciecha Szczęsnego

Wojciech Szczęsny 32. urodziny spędził z żoną i synem we Włoszech, gdzie na co dzień mieszkają. Polski bramkarz gra dla drużyny Juventus F.C. w Turynie. Na tarasie ich domu Marina przygotowała małe przyjęcie. Był tort z rodzinnym zdjęciem oraz ręcznie robiona kartka urodzinowa od czteroletniego Liama. Piosenkarka pochwaliła się na Instagramie wspólnymi zdjęciami z wakacji w Disneylandzie i złożyła, co bardzo mocno zaznaczyła, życzenia jak pierwsza.

Kochamy cię i czekamy, aż wrócisz z treningu. Życzenia złożyłam pierwsza… Wczoraj po 00:00. Chyba już nie muszę wszystkim przypominać, dziewiąty rok z rzędu, jak wiele dla mnie znaczysz? Ty wiesz. Wszystkiego najlepszego kochanie.

Następnie pochwaliła się kolejnym postem, tym razem już z celebracji na ich włoskim tarasie. 

 

Po treningu i torcie cała rodzina Szczęsnych wybrała się z ojcem Mariny na pole golfowe, gdzie bramkarz uczył teścia gry. 

Wojciech Szczęsny z synem i teściemWojciech Szczęsny z synem i teściem Fot. @marina_official

Marina pokazała kadr z nowego domu. Na zewnątrz ogromny basen i piękny widokMarina pochwaliła się zdjęciem z nowego domu. Wielki basen i ten widok!

Wieczór spędzili, oglądając bajkę, w której piosenkarka użyczyła głosu i nagrała piosenkę. 

Więcej o: