Joanna Jabłczyńska pokazała zdjęcia ze studniówki. Fani są w szoku: Rany, nic się nie zmieniłaś

Joanna Jabłczyńska wprawiła fanów w osłupienie, publikując na Instagramie archiwalne zdjęcie z czasów, gdy uczęszczała do liceum. Fotografia ze studniówki szokuje, gdyż aktorka nic się nie zmieniła przez lata. Jak ona to robi?

Więcej informacji na temat gwiazd polskiego show-biznesu na stronie głównej Gazeta.pl.

Mimo że Joanna Jabłczyńska w telewizji występuje od dziecka, to nie związała swojej kariery tylko z aktorstwem. Jako nastolatka nie tylko była aktywna zawodowo, ale przy tym udawało się jej utrzymać nienaganne oceny. Po napisanej maturze wybrała się na studia prawnicze. Uzyskała aplikację radcowską, a teraz z powodzeniem prowadzi własną kancelarię w stolicy. Gwiazda nie zapomniała o fanach, którzy zaraz zmierzą się z maturą. Z tej okazji życzyła im powodzenia i postanowiła przypomnieć, jak sama wyglądała w tym wieku. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pamiętacie złą macochę z "Nie wierzcie bliźniaczkom"? Czas się dla niej zatrzymał! Dla tych gwiazd również

Zobacz wideo Co się wydarzyło na planie "Na Wspólej"? Marta Jabłczyńska wyznaje [KOŁO PLOTKA]

Joanna Jabłczyńska na fotografii ze studniówki. Nic się nie zmieniła

Joanna Jabłczyńska poczuła nostalgiczny nastrój i na Instagramie opublikowała wyjątkowe zdjęcie, które zostało zrobione podczas jej studniówki. Aktorka nosiła wówczas krótkiego boba i miała na sobie elegancką suknię z gorsetową górą. Jabłczyńska postawiła też na srebrne kolczyki i naszyjnik, a na twarzy miała delikatny makijaż. 

Mam tu tegorocznych maturzystów? Zdjęć z matury nie posiadam, ale wpadły w me ręce te ze studniówki. Trzymam mocno kciuki za wasze egzaminy - napisała gwiazda.
 

Fani natychmiast zwrócili uwagę na urodę aktorki, która pomimo upływu lat prawie nic się nie zmieniła. Niewątpliwie wpływ na to ma fakt, że gwiazda uwielbia sport, zdrowo się odżywia i stawia na naturalny wygląd. 

Rany, nic się pani nie zmieniła.
Czas się dla ciebie zatrzymał.
A to przypadkiem nie zdjęcie z tego roku? Wciąż wygląda pani jak nastolatka - czytamy.

Joanna Jabłczyńska zarówno w przeszłości, jak i teraz wygląda olśniewająco. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony. 

Więcej o: